Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz IMIIKE1998 #127050 üzenetére

    Ezt a könyvet kaptam ajándékba, beleolvastam, és teljesen korrekt, a képek is valódi bringákkal készültek mtb vonalon pl scott, illetve az ábrák is igényesek.
    De a lényeg hogy nem ír baromságokat, olyan gyakorlatokat is bemutat amiket a terapeutáktól kaptam mikor gondom volt a derekammal.

    Neked is biztos komoly gondod van, ha állandóan megfájdul a hátad, nekem semmi bajom mióta tornával helyre jöttem, tudom h te is tornázol, de szinte biztos vagyok benne hogy nem rendszeresen(hónapok óta nem tornáztam, néha pár mp-es nyújtás amit még csinálok), mert ha nincs konstans fájdalom akkor könnyen elfelejtjük.

    Szerezd be valahonnan a könyvet, lehet van neten is, olvasd át, leírja szépen melyik gyakorlat kiknek ajánlott, találd meg azt az 5-10 gyakorlatot ami szerinted jót tenne neked, és próbáld rendszerességgel csinálni, esetleg párat minden tekerés előtt.

    Ott a másik amit többen mondtak, hogy lehet nem felel meg neked a váz, én ehhez nem értek, de én is járkálok a városban 17" vázzal, amin szarul érzem magam, de semmi bajom nincs utána, ha csak nem tekersz hosszú órákat, nem kellene megfájduljon semmid sem, a kicsit kisebb vázméret miatt.

    u.i.
    A nyújtások amúgy nem jelentenek teljes körű megoldást, az izmokat erősíteni is kell, de erre szerintem már kaptál elég tippet, a többiektől.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák