Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz szkink #124517 üzenetére

    :DDD ...úgy van,még ha egyesek nem is látják ezt a varázst.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • Massmurderer

    őstag

    válasz szkink #124517 üzenetére

    Ez igaz.Én motornál is igy voltam.Sokáig voltak utcai motorjaim,kawa zx6r,suzi gsx 1000,ucso egy suzuki hayabusa volt :DDD Azt elmúlt a varázs.Terep az egész más.Dagonyászni a sárba,dombokat megmászni vele,stb.Utcai közlekedés biciklivel,motorral 100x veszélyesebb mint ha terepen megyek.Terepen nem üt el busz,se kamion,se autó,nem ugrik ki elém gyalogos.De persze,ott van az hogy kinek mi jön be.Terepen eddig csak 1 balesetem volt,irtam itt anno,az az 1 esés.Utcán már ütöttek el,gyalogis is ugrot ki elém,1x egy biciklist meg lekaszáltam,saját hülyesége miatt.Még anno jó kis ETZ 250es vasam volt,40el döcögtem,elötem biciklisek.Irányjelzö ki,kerülöm öket,olyan gomboc féle 13éves kiscsaj kéz ki,keresztezödésnél kanyarodik.Hátra nem nézet,semi ilyen,csak kivágta a kezét azt kanyarodot.Olyan 4-5m-el elöttem.Satú fék,motor hátulja ki,megcsusztam,alákaszáltam a kiscsajnak.Biciklivel együtt rajtam feküdt.Semi baja nem lett,biciklin,mtb volt,müanyag sárvédö,a hátsó oldalra elcsuszott.Nekem a bal oldalam,váll,derék,térd,boka véresre karcola az aszfalt.Forgalom megállt,kiscsaj felkel,háát vazze,olyan jó lencsés, szemüveg volt rajta,szemei meg x-be álltak,beszól hogy nem mentél picit gyorsan??Mondom neki:aranyom,nézz hátra.traktor,kamion mögöttünk,örülj hogy én csaptalak el,nem a 2 közül valamelyik.Fölállt a kiscsaj,azt eltekert.Nekem azon hogy kb hetekig sebes voltam,anyagi kár olyan 30ropi volt. Na szóval,terepen ilyen nem fordul elö pl. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák