Hirdetés

Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz Misály #521 üzenetére

    Áruld már el nekem, hogy milyen olyan karaktert használsz angolban, amihez az angol kiosztás kell? Továbbá, ha böngészőn keresztül végzed ezt a tevékenységet - ami szintén furcsa, de ez már túl szakmai lenne -, akkor miért nem indítasz kettőt?

    Tanulni soha nem késő, ezért adok tanácsokat - ahogy engem is kijavítanak, persze én el is várom, mert csak azzal tanulok.
    Fogadd meg meg vagy legközelebb hasonlóképpen add más tudtára a problémád, ami persze nem kötelező csak a parasztokkal előbb utóbb parasztként is fognak bánni az emberek.

    Hozzáteszem én sem szeretem a szlenget, tulajdonképpen azzal sincs bajom, hogy felhívtad rá a fórumtárs figyelmét. Ellenben akkor nyilván Ő sem fogja csak azért másként használni, hogy egy ismeretlen ember a web-ről kielégüljön. A kategóriákat meg nyilván Te állítottad fel magadban, amelyik szintről én nézem simán azonos. Korcs írásmód használata és korcs szavak.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák