Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • tr00p3r

    őstag

    Tegnap hazafelé a Margit körúton lavíroztam az autók között és a Mechwart térnél, a lámpa előtt, az első kocsiból hirtelen kinyitották elém a bal hátsó ajtót. :Y Én ilyenkor direkt lassan megyek, legalább az egyik pedálból kicsatolok és a kezek a féken. Azért szépen telibe kaptam az első kerékkel. Mondtam is hangosan, hogy "miért nem nézel balra/hátra amikor kiszállsz, bameg"?Az öreg, aki kiszállt (volna) nagyot nézett, de közben zöldre váltott a lámpa és már ott sem voltam. Azért felelőtlenség nem hátra nézni, mert lehettem volna akár egy robogós vagy egy nagyobb motoros. Akkor szépen ki is hajlott volna a Honda hátsó ajtaja. Károm nem volt, csak annyi, hogy elferdült a kormányom, amit a következő sarkon egy imbusszal szervizeltem. Azt is tudom, hogy nem illene középen haladnom, de kényelmesebb, mert általában mindenki kihúzódik jobbra, és ott valahogy nagyobb esélyét látom annak, hogy rám nyissák jobbról az ajtót.

    Azt is észre vettem, hogy az autósok elnézőbbek és figyelmesebbek valamivel. Az utóbbi pár napban elég nagy a forgalom befelé Gazdagrétről a Budaörsin és amúgy az egész városban 2 sorban állnak az autók. Ha középen haladok lehúzódnak az autók és nem anyáznak. Biztos gondolják, hogy ha már ő nekik amúgy is állniuk kell, legalább én mehessek....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák