Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz ludsimon #43164 üzenetére

    Friss hóesésben jó menni, nagyon jó, én is tervezem, hogy amint leesik az első (feltéve hogy nem hétközben lesz), kimegyek. :K Valamelyik évben január elsején kezdett reggel esni a hó, pont akkor indultam megnézni a BÚÉK kupát. Végig a teljesen üres és hangtalan városon át egyedül, az első nyomot hagyni a frissen esett párcentis hóban a Margit-hídon, az jó volt nagyon. Kivéve hogy nem volt esőkabátom plusz egy csomót kellett várni a többiekre, így végül teljesen átáztam és haza kellett jönnöm... Szóval a hóeséshez vízálló kabát kell azért. :)

    mod: Rejtőzködő jégről meg: no igen, számomra a rémtörténet a bikemag egyik fő embere, aki azt hiszem medencecsonttörést hozott össze egy ilyen helyen, úgy tudom kicsúszott alóla a bringa egy jeges folton, pedig messze nem az a nyeretlen kétéves. Nem lehet nagy öröm a gipszágy... :U Lehet öregszem, de nem biztos, hogy ezt megkockáztatnám...

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák