Hirdetés

Aktív témák

  • Peet

    senior tag

    Sziasztok!

    Itt a nyár és szeretném kicsit rendberakatni a jó öreg GT karakoramomat. Kellene rá egy pár új külső gumi + centír esetleg 2 új felni is, mert már itt- ott fel van ütve és a centírozni sem biztos, hogy lehet már.
    Tudtok nekem ajánlani valami jó Budapesti boltot ahol korrektül dolgoznak és nem túl drágák? (valahol a Nagyvárad tér környéke lenne jó, de ha távolabb van jó az is ok)
    Nem szeretném ha átvágnának ha pl. külsőt és felnit kell választanom, ma már annyira nem értek ezekhez, nem tudom mi a jó.
    Most jelenleg 95-ös Deore LX cuccok vannak a gépen , Mavic felnik Tioga P. gumik. Valami hasonló minőségű cuccok kellenének ajánlani tudtok valamit? Felni? Gumi?
    Főleg CC-re illetve városi és túrázásra kellene. Szóval ilyen mindenesvő gumi. Persze DH kizárt illetve annyira nem nyomom agresszíven.

    Lenne még egy olyan kérdésem is, hogy a Slime-os belsők mennyire érik meg az árukat, mennyibe kerülnek érdemes-e venni ilyeneket, vagy inkább flakont?
    Hány kerékre elég 1 x ml-es flakon?
    Mennyi ideig müxik ez a módszer tökéletesen? Úgy értem mennyi idő után szárad be vagy ilyesmi?

    A válaszokat előre is köszi!

Aktív témák