Hirdetés

Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz Ariadne #32232 üzenetére

    igen, írjátok fel, és ha beírom, hgy ezt+azt vettem megn (nem kopó alkatrész!) nyugotdtam vágjátok a fejemhez, hogy "há' de nem erről volt szó" :DDD

    tulajdonképpen megelégednék annyival, ha azt mondanák a szervízben, hogy egy 20 ft-os vacak cseréjével megjavították a 940-es samsungomat, de mivel eddig nem jelentkeztek, valószínűleg nem úszom meg ennyivel. aztán majd veszek, amilyen lesz valami elogadható áron, de hétvégén már jó lenne wolfensteinezni, ha esetleg esne...tulajdonképpen nincs konkrét elképzelésem, még a méretet illetően se

    ludsimon: lehet, hogy (a féknek) a tartósságával nincs különösebben baj dure-ace esetében sem, de akkor sem fekete...márpedig ha minden fekete a bicajon, akkor a fék is legyen az (sajna fékváltókar nincs 8-as rendszerhez feketében, ami flight-deck kompatibilis, azért az sora, viszont a lefeléváltós része nekem jobban kézre is áll, mint a többi fékváltókar)
    ja, és a sram rival fékszett könnyebb (és feketébb), mint a dure-ace :P

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Aktív témák