Hirdetés

Aktív témák

  • Dirtyz

    őstag

    válasz venember83 #19027 üzenetére

    Víz vagy valami lötty tuti volt nála, anélkül nem megy a bringa...
    Nálam is csak egy kulacs volt, arra töltöttem 2×, pont elég volt a végéig, + egy gél, +fél banán az egyik ponton.
    Ha nem iszom, elkezdek görcsölni, és még görcs előtt kell megtenni, nem szabad megvárni, mert az marha nehezen áll ki, és később is kellemetlen lehet egy esetleges izomsérülés képében.
    Cserélhettünk volna telószámot előtte, egy minitalit meg kellett volna ejtenünk...

    Hasaggymeg: a valamihez is ugyanannyit kell edzeni, az nem úgy megy, hogy bekapok két bogyót és lenyomom Armstrongot..
    Ugyanolyan keményen kell hozzá edzeni, csak egy paraszthajszálnyival többet tudsz odarakni, mint előtte. Nem hiszem, hogy a magyar "mezőnyben", gondolok itt arra a 5-10 versenyzőre, akik ott vannak a top-on, érdemes ilyenekkel foglalkoznia. Bukni nem sokat tud, ellenörzés hiján "max" az egészségét.., viszont a beleölt pénz (amennyibe kerül az anyag), nem fog megtérülni egy magyar bajnokságon, szerintem.

    Meme: nemrég "beszélgettünk" egy Shimano M181 cipőcsatról, mennyibe fájna az nekem és hogyan jutna el hozzám (posta?)

    Védd a fákat, egyél hódot!

Aktív témák