Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz -!DogG!- #1246 üzenetére

    Most TE arra búzditasz, hogy kezdjek el füvezni, majd esettleg próbáljam ki az igazi drogot, csak, hogy beszélhessek róla? :F Kösz, inkább nem! Elvből nem! De, azért a cigit kipróbáltam, pipáztam is, de nem szoktam rá. Az alkoholt is megkóstoltam, de még nem rugtam be (igazándiból antialkoholista vagyok). De úgy gondolom, hogy az elrettentéssel van baj, ez pedig ugye a demokrácia egyenes következménye, mert a halálbüntetés, illetve csonkítás ebben a társadalmi berendezkedésben nem elfogadott, sőt, minden ilyen jellegü dolog nagyon enyhe büntit von maga után. ITT a problema! Elvileg, tőlem minden drogot lehetne engedélyezni, megfelelő körülmények között, de abban a pillanatban, ahogyan más embereket zavarna egy drogos (pl. egy részeg elgázol valakit), már büntetni kellene, és keményen, és itt nem a többnapos elzárásra gondoltam. Illetve, ez cselekménytől is függ, de legyen benne a halálbüntetés, akár nyílvánossan is!:B
    Csakhát, tudom, ilyen nem sűrün fog előfordulni. Az sokkal hamarabb, hogy egy alkoholmámorban/drogban lévő k*csög halálra gázol büntettlenül (pl. Császár Előd, stb...).
    Most megyek, leülök magamtól is.;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz -!DogG!- #1272 üzenetére

    Én nem szívessen nézem a totálrészeg embereket tántorogva az utcán (sem), tehát, aki ''drogozik'', csinálja otthon, ennyi. De ez szigorúan saját vélemény.:B A börtön csak átmeneti állapot, ha 2x, 3x visszakerül, semmi értelme, likvidálni, és csá. :B De ez is csak sk vélemény. :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz HEMP #1276 üzenetére

    Mondjuk úgy, hogy otthon is baj, csak ilyen az ember, kell a drog, és kész. Az most mindegy, hogy milyen formában, de kell. Alkohol, fű, cigi, game, mindegy (szenvedélybetegség)!;) Csak valami miatt a régi, a társadalom által eltűrt drogok maradhatnak, de az újjakat tűzzel-vassal, de írtják. Hiszen, ha az alkoholt betiltanák, nem oldana meg semmit, pedig mindannyian tudjuk, hogy jelenleg az a nagy ellenség.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák