Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz <Adamsky> #63 üzenetére

    Te - "nyugi a szakemberek sem tudják. Maréknyi azon emberek száma, akik annyira közel vannak a tűzhöz, hogy hellyel-közzel megalapozott infóval bírnak."
    Megint te - "Én nem a (rég)múltról beszélek, hanem a jelenkorról, amiben élünk. Ebben pedig az USA elég rendesen kavarja a sz@rt. Ld. Ukrajna."
    Te akkor most közel vagy a tűzhöz, illetve szakember vagy ugye? Vagy mi?

    A moderátorok még mindig nem isten játszanak, hanem moderálnak. Vagy az orvos is csak istent játszik mikor pl operál? Vagy az jó istent játszás, de a moderáció rossz istent játszás? Vagy mi?

    "Aki abban hisz, hogy a föld(tányér) lapos, és a hajók a szélén leesnek, akkor had írja ezt ki anélkül, hogy letiltanánk" - Ja, oké. Had terjesszék a hülyeséget mint az állat, aztán majd csodálkozol, hogy a nagy szabadságnak köszönhetően egyre több a debil.
    Hidd el, ha én azt hinném magamról, hogy kutya vagyok, akkor nekem lenne a legjobb ha valaki segítene kilendíteni ebből a hitből. Mert a kutya nem keresi meg a kenyerét.

    Vélemény nem egyenlő a félretájékoztatással. Pl fotók posztolása, hogy nem is volt háború mert az x-y épület nem is sérült meg, miközben csak már restaurálták.
    Illetve nem a véleményt kell moderálni, hanem annak hangnemét, illetve a hazugságokat kell moderálni. Totálisan kevered a kifejezéseket. Az, ha ócsárollak az egy vélemény, de ha azt állítom hogy neked piros a hajad az hazugság (kivéve ha tényleg piros).

    Az a baj, hogy most a te retorikáddal vissza kérdezhetnék itt, hogy de mi az információ. Mert a dezinformációra nincs szükség, van ugyanis elég zaj anélkül is a világban.
    Na ez utóbbi pont egy vélemény volt. Nem tény. Habár én tényként élem meg, azaz ez a hitem. De ha most erre belinkel valaki egy tudományos cikket, akkor már nem vélemény, hanem tény. De nekem itt vége, baromira feleslegesnek érzem az erre töltött időt, mert úgy látom semmi nem megy át. Se oda, se ide.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák