Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz DeltaPower #2755 üzenetére

    Talán azoknál ment a turbo core, a 3620 tuti nem butított, ott valami bibi van:) Egy oka van hogy eladom....most rájöttem qrvára nincs kedvem kis gép építéssel vesződni, mert ha nekiesek ebből itx gépet raknék össze az biztos.

    KTU: Azért 10k-t is kaphatsz. Feltolod apróba, beszámítasz T2400-et 3-4k-ig. 1ébként nem lesz hűvösebb:) Köztünk szólva a T7xxx széria legtöbb esetben még jobban is alulfeszelhető mint egy T2400, a felette valóknál meg biztosan. A mostani T2400-asom megy max clock 0.95V-on, de volt ami 1.05 alatt nem ment, az erősebbek még több feszt kérnek. T7200-t még nem láttam 0.95V fölött, de 7600-asom is annyival ment max clock. Rmclock kell neked. Bár én simán lecserélném mert teljesítményben nem sok van a 2 cpu közt, árban annál inkább. Egy ssd a gépbe az hoz gyorsulást.

    bartucc: 14-15k-ért van sata3-usb3 hdmi-s asrock lap hozzá boltban. Ha ezek nem kellenek akkor 12-13k-ért van alá lap. Amit én néztem a GB A75n-USB3, az egy fullos itx tele jósággal, az persze drágább, de olyan lappal meg paneltáppal táskába pattintható minigépet lehet vele építeni.

    szerk: A75m-HVS
    Nemrég apróban egy ennél is fullosabb GB volt 15-ért pár naposan garral.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák