Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • george11

    senior tag

    válasz GrandeP #2258 üzenetére

    Van sok, de ezt ismerem, és költöttem rá már egy vagyont az elmúlt évben meg idén is. tavaly volt 4 ajtó, 2 küszöb, 2 sárvédőív csere+festés, hengerfejezés, kipufogórendszer csere, fék, futómű nagyjavítás, benzincsövek cseréje, hűtőcsere, meg a tököm tudja mi nem. Ezek után adjam le a bontóba? Megbízható, hatalmas, kényelmes kis fogyasztású autó(városban 8 literrel elvan, pedig a motorja az 500.000+ km ellenére bontatlan a hengerfejtömítést kivéve). A motor,futómű,váltó,fék makulátlan. Most is csak egy vízhűtő kell, és járóképes. Ezt nem cserélem le egy olyan autóra, amiről semmit sem tudok, nem tudom mit hogy gányoltak vele, hogy taposták ki a lelkét, milyen olajat kapott ésatöbbi. Arról nem beszélve, hogy autó megvesz, átírás 100K, 4 használt gumi(mert tuti foskopott van minden eladó autón) 50-60K, és egy szerviz(olaj, szűrők, szíjak, görgők, vízpumpa) ami megint egy 100-as. És akkor még mindig nem tudom, hogy nem dől-e ki alólam az egész egy év múlva :DDD Inkább beleborítom azt a 200-250K-t ebbe, és akkor tudom mire számítsak. :U

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Új hozzászólás Aktív témák