Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Lacces #1210 üzenetére

    Nah, azért 3 évfolyamot csak lenyomott mielőtt ajánlatot kapott, és eszerint az egyetemen se volt az alsó 20%-ban :DDD
    Így már más a képlet, csak nekem az jött le mintha totál előképzettség nélküli emberek kaptak volna mérnöki szintű ismereteket igénylő melót, ha félreértettem elnézést:R

    A másik két emberke meg...minden szakmában vannak tehetséges srácok, akik képesek megérteni az összefüggéseket, értelmezni a tananyagot, stb. de ha a felsőoktatással foglalkozó tanulmányokat megnézed még annak elvégzése se minden esetben garancia a szükséges tudás meglétére :(

    Jhonny06: Villamosmérnöki előtt - igaz rohadt régen - tanultam 2 évet programozni, meg azért a vezérlés-tervezés és a programozás se állnak messze egymástól, így van némi rálátásom :B Valóban el lehet csúnyán cseszni dolgokat programozással is, de nem gondolom, hogy csak egyfajta sznobizmusól kell diploma ahhoz, hogy valaki tervezhessen :U

    doc: Ok, már be is fejeztük:R, és mint kiderült árnyaltabb a kép, mint elsőre tűnt.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák