Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hannibhál

    őstag

    válasz Mercutio_ #11217 üzenetére

    Mivel államvizsga előtt kb 2 hónappal az egyetemi gyakornoki pozícióm forráshiány miatt megszűnt(főnököm az utolsó havi bérem a sajátjából adta oda respect neki) ezért kellett sürgősen egy állás, mert sajna alapból nem győri vagyok, így nem sok támogatóm van itt fent, s kellett a pénz.
    3 céghez adtam be, amik nagyobbak voltak, meg egy kisebbhez Écsen, az écsin fizettek volna nettó 90et 3 hónapig, mert nem vágtam az inventort, audiból 4 hónap múlva szóltak h bocsi nem, a másik meg valami tervezőcég volt, oda csak behívtak, hogy hát, ők igazából olyat keresnek aki felépíti nekik a tervező részleget...
    A rábába legalább felvettek s úgy voltam/vagyok vele, hogy tapasztalatnak nem rossz, meg amint lehet dobbantok(ezért az audis jelentkezés).
    Angol középfokúm van, aktív is, használom is(audiba végig angolul ment az interjú), Ptc creo megy közepes szinten eddig, meg egy alapszintű vba programozási ismeretem van.
    Igazából ezt a kísérleti mérnökös dolgot szeretem, a jelenlegi melóhelyem meg inkább adminisztratív.

    426os: Egyfolytába hallom ezt, csak nekem furcsa, valahogy elkerültek engem ezek:D Nem tudom őszintén miért, sokat gondolkodtam ezen, nyelvem van, gondolkodni, tanulni tudok és akarok is, csak annyi a baj, mint fentebb írtam, hogy ami érdekelne(kísérleti/tesztmérnöki) az ritka(de tervezni sem lehet rossz) mert ez a monoton 40 éves műszaki dokumentációt javítgató, foltozgató dolog nagyon nem jön be:/

    De köszönöm szépen mindkettőtöknek a tanácsokat :R

    Gépelés nem az erősségemasdsdk

Új hozzászólás Aktív témák