Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Club

    őstag

    válasz L3zl13 #10 üzenetére

    A divat fikázást felejtsd el!
    Nem divatból fikázok, hanem mert a MAxtor tényleg ÓCSKA!
    Nem egy ismerősőmnek halálozott el, köztük nekem is!
    Jaaaaaaa...
    És nem 1 db, hanem 2.
    És amikor 2-ből kettő meghal, azért az eléggé minősití a céget.
    Azt hogy én mit gondlok ezekről a vinókról, azt meg had mondaj már el, ne te engedd meg nekem mit mondjak.
    Úgy hogy S*x maxtor.
    És ha érdekel, ha nem, igenis a Samsung halkabb.
    Tudom, ez biztos fáj, de akkoris így van.

    Egyébként az ismerősiu körömben a 80-as Diamond 9-es szériából ''csak''7-ból 5 döglött meg.

    Hát ha nektek ez jó:)

    [Szerkesztve]

  • Club

    őstag

    válasz L3zl13 #41 üzenetére

    Az hogy te lámának nézel, az a te egyéni gondod.
    Engem ez nem érdekel.
    De az hogy mit gondolok, és mik a tapasztalataim a Maxtor vinyókkal kapcsolatban, arról meg nehogy már te kioktass.

    Az hogy számodra a ''divatfikázás'' meg mit jelent, az engem meg még kevésbé hat meg.

    ''de azért nem azon élem ki magam, hogy egy tök ellentétes szándékú topikba megyek fikázni''
    Azért mondtam el amit mondtam, mert igenis, szerintem megbízhatatlanok a Maxtor vinyók.
    2-ből kettő nálam kihalt, nem dobálom, nem ütögetem, nem teszek alá öngyújtot, és nem tartok melett kisállatokat sem, ami esetleg megrághatná.
    Remélem számodra is világosan el tudtam mondani, hogy igenis SZERINTEM ócskák ezek a vinyók.

    ''Azt mondtam, hogy a hibás tápcsatlakozóból adódó problémák nem a maxtor hibája''
    A hibás tápcsatlakozó(mivel ugye nem csak a tápon van csati, hanem a vinyón is, igenis abszolút nem biztos hogy a táp hibája, hanem lehet hogy a Maxtor-é.
    Ez eszedbe sem jutott?
    Vagy ilyesmin nem is gondolkodsz mert akkor ''divatfikás vagy''?
    Én ezennel befejeztem, számomra a MAxtor lejácott, és ha ti jónak látjátok, az a ti dolgotok.

    ''Maxtor vagy sem, ha egy db vinyóra bízod a ''PÓTOLHATATLAN'' adataidat akkor magadra vess''
    Feletébb érdekes, hogy eddig a Maxtorokon kívül EGY vinyó sem döglött meg, sem Quantum, sem Wd, csak a két Maxtor.
    Ezért mertem egy rábízni először az adataimat.
    Hát olyan vinyóra többet semmitsem bízok, és senkinek nem fogom ajánlani, mert számomra a Maxtor bizonyította hogy nem érdemes arra hogy pénzt adjak érte!

Aktív témák