Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herion

    tag

    válasz Beni2360 #868 üzenetére

    Nyilván belekell kalkulálni a háztól-házig árát a vételárba. Ha valamit 10 ezerért akarsz eladni, akkor 12990-ért teszed fel, és ennyi.

    "ha én rendelem hozzá a GLS szállítást"
    Ha te a Jófogáson keresztül adod el a holmidat, akkor azt a szállítást a Jófogás rendeli meg a vevőnek. Te csak kitöltöd az űrlapot a szükséges adatokkal.
    Webshopnál meg ha utánvéttel rendelsz, és nem veszed át akkor nem buksz semmit, erre akartam célozni. Max feketelistára kerülsz és többet nem szolgálnak ki.
    A Jófogásnak meg hidd el, bőven belefér az ilyen oda-vissza utaztatás.
    Felesleges ezen rugózni, mert semmit nem tudunk tenni az ellen ha sztornózza, vagy nem veszi át 2. kézbesítési kísérlet után sem a csomagot a vevő.
    Nekem is volt már az évek alatt számtalan olyan eset, hogy a parasztja nem vette át cuccot háztól-házig szolgáltatással. Anyáztam egy sort, de legalább pénzt nem buktam, csak időt. Sajnos ez benne van a pakliban.
    (többek között ezért nem adok már el semmit Foxpost-tal, csak előre utalás után)

    Sokkal nagyobb probléma, hogy nincs egy épkézláb értékelési rendszer az oldalon. Csak a Jófogáson keresztül létrejött eladásokat lehet értékelni, így teljesen kizárják a személyes átvétel, vagy egyéb szállítási módokkal lebonyolított eladások értékelését.

    Who Let The Dogs Out?

Új hozzászólás Aktív témák