Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz makoj30 #20623 üzenetére

    1. Szerintem erre nem kötelezhető senki. Pl. van, aki nem akarja megadni a számát egy olyan helyen, ami mindenki számára látható. Plusz azt sem feltétlen venné fel, ha olyanja van.

    2. Szerintem ezen nem múlik kb. semmi. Lehet saját(nak tűnő) képp is visszaélni, illetve netes képpel is normálisan boltolni.

    3. Hiába lenne a kategória, ha nem oda teszi fel, nem jelöli be, hogy hibás.

    A normális eladók persze, ezeknek már mind alapból megfelelnek, tehát nekik felesleges pluszok volnának, aki meg vissza akar élni, susmusolni akar, az ezek mellett a kötelező dolgok mellett is megtenné.

    Samsung Galaxy A54

  • asdf_

    veterán

    válasz makoj30 #20623 üzenetére

    Kötelező telefonszám azért nem jó, mert van nem egy munkahely, ahova a dolgozó nem vihet be telefont. Tehát 8 óra eleve kiesik, akkor meg az lesz a baj, hogy az istennek adott meg telefonszámot, ha ki van kapcsolva a telefonja.
    Súlyosbító tényező: ezt a dolgozást 3 műszakban teszi, így egy héten ha délben hívod, 66%-os esélyed van, hogy ki lesz kapcsolva, mert épp alszik/dolgozik.

    A hibás hibátlant én már milliószor javasoltam, ennyi kellene csak a kötelezően kitöltendő mezők közé: egy óvodás majom is ki tudná tölteni, de itt valamiért az istennek nem akarja senki, hogy akit nem érdekel a hibás, hiányos áru, azt ezt az ALAPVETŐ tulajdonságot megismerhesse. Sosem fogom megérteni, hogy ez miért jó az oldalnak, de úgy néz ki, szereti szopatni a potenciális vevőket hülye eladókkal, akiknek nem evidens, hogy a hirdetés címébe beírja, hogy hibás terméket árul, és ezzel nem rabolja tökfölöslegesen mások idejét. Majd még amikor jelentem a hirdetést, akkor visszaválaszolnak hogy jóazúgy, és amikor rákérdezek, hogy ezt most tényleg komolyan gondolja-e, akkor lesz csak az a vége, hogy figyelmeztetik az eladót, hogy írja át a hirdetés címét. Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy miért jó ez az oldalnak.

    Működöépesség: ⚪ Hibátlan 🔘 Hibás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák