Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    Csao

    nyitottam egy topicot rá de mondták hogy ide is :)

    ''Szal lehet hogy már volt de ilyesmi nevű topicot még nem találtam ezért ide írom....vagy témájút persze nem olvastam végig az egészet szóval ha már van ien téma akkor 1001 bocsánat....vagy az 1001 éccak ?

    Szal a gond a köv. Otthon és melóban is PH!-zok. Sok témába beírok melóban meg otthon is. De az a gáz hogy az uccsó hozzászólások csak azon a PC-n vannak jelen amelyiken a hozzászólást fizikailag írtam. PL ez a topic is otthon nem lesz közte mivel itt melóba írom így keresgélhetek otthon mint állat. Namost ha PL venni akarok valami elég kellemetlen hogy keresgélni kell itt ott meg mittomén esetleg lemaradok róla mert a címére se emléxem nehéz végignyálazni

    Nincs valami megoldás erre ? esetleg a Házigazdág nem tervezik ennek javítását ?
    Azt hittem hogyha bejelentkezek az én saát egyedi azonosítómmal akkor ez bármely gépen használható funkció de sajna nem

    Előre is köszi a válaszokat....''

    --------------------------------------------------------------
    na azt már elmondták hogy az adott gép cookie-jához :B idomul ez a dolog.....

    De ez roppant inkompatible :( Nem akarok pofátlan vagy bármi lenni de nem tervezitek esetleg Nick-hez hozzárendelni ezt hogyha bármien netkávézóból vagy mittomén honnan PH!-zok akkor ugyanúgy megjelenjenek amikhez hozzászóltam ? :B

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák