Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #18602752

    törölt tag

    Üdv, nekem is lenne némi ötletem, mivel sokszor belefutok olyan tagokba, hogy értékelései alapján maga a megtestesült angyalka, ám mint most is, úgy oldja meg az illető az üzleteléseit, hogy egyszerűen nem lép be az oldalra.
    Több privát üzenet váltás után vennék tőle valamit, de már vagy 4 napja nem jelentkezik be.
    És teszi ezt úgy, hogy írta, rengetegen érdeklődnek nála, és elég sok holmit hirdet.
    Szóval, szerintem ha valaki hirdet valamit, a mai világban nem hinném, hogy ne tudna reagálni bármire még akár 5 percen belül is.
    Persze, telefonszámot nem ír sehova.
    Az ember meg vár-vár, más terméket nem néz, mert vár egy ilyen nemtörődöm idiótára.
    Ha meg annyi más programja van valakinek, vagy sürgős dolgai, az ne hírdetgessen semmit, sehol.
    Nem hinném hogy sürgős akármije támadt, de ha az is, annyit megtehetne a többi taggal szemben, hogy kiír valamit, hogy elnézést, de xyz okok miatt rövid időre kiléptem az éterből.

    Viszont ha lenne valami külön értékelés valahol, ilyenek alapján mennyire megbízható az illető, valószínű az életben nem írnék neki, illetve most is kapna olyat, hogy a füle kettéáll.

Új hozzászólás Aktív témák