Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz lezso6 #18010 üzenetére

    Megfelelő felbontás mellett konkrétan semmi értelme... Ha már tudományos tény,
    ezt vajon vizsgálták-e?:D És igen, nagyon sok esetben lehet szarul beállítva, vagy
    szar a kijelző, mert jó implementációt én még nem láttam.:N Elég, ha a Windows
    ClearType "tuner"-ére gondolunk, ahol van 6 féle variáció, hogy na, melyik tetszik?

    Eleve nem egységesek a subpixelek, nyilván ezért kell választani. De szubjektíve?
    Ha annyira tökéletes, akkor miért nem tudja a Windows a monitor típusa(!) alapján
    eldönteni, hogy melyiket kell használni? Egyébként a személyeskedést szerintem
    el se kellett volna kezdened, de ha már így belementél... azt miből gondolod, hogy
    nem értem, miről szól? Értem én, csak faszságnak tartom. Nem ugyanaz. Nekem
    nem olvashatóbb, nekem egy egyes vonal legyen egyenes vonal, nem egy maszat.

    Azt meg majd én eldöntöm, hogy melyik felületet tartom olvashatóbbnak. Azért az
    egyéni látás nem olyan, mint a laposföld elmélet. Vannak "általánosítható" dolgok,
    csak ugye ez nem jelenti, hogy mindenkinek az a tuti.:N Bizonyosan vannak, akik
    ettől eltérnek: lehet, hogy csak 500-an az 5 millliárdból, de ezt majd az idő eldönti.

    Te itt rácsodálkoztál arra, hogy létezik-e 2019-ben, aki kikapcsolja a ClearType-ot?
    Volt rögtön két jelentkeződ. Nyilván mindkettő hülye, és nem érti, hogy neki az jó.
    Hidd azt, ezen kár is vitatkozni. Hülyék vagyunk, mert leírtuk a véleményünket, és
    nem csak annyit írtunk, hogy ez az egész szar, vissza a régit.:D Pedig mennyivel
    egyszerűbb. És én fizetek nektek basszus, hogy jobb szolgáltatásokat nyújtsatok.
    Erre ilyenre van elköltve a zseton, amivel csak szarabb lesz az oldal. De trendi.:F

Új hozzászólás Aktív témák