Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz Oliverda #13361 üzenetére

    Tisztaban vagyok a fejlesztesi problemakkal, de abban azert megegyezhetunk, hogy ha kizarolag egy mobilos nezetben funkcionalo/nem funkcionalo szavazogepet nezunk, akkor azt azert nem millios nagysagrend lenne fixalni :) Mas kerdes, ha kontextusba helyezzuk a problemat. De zarjuk is le, bugos a mobil nezet, nincs rendesen kidolgozva, de a mostani piaci helyzetben ez a maximum, amit tud az oldal nyujtani. Nem gond, hiszen eddig (azaz mar evek ota) is jol elvoltam a mobil nezettel, tehat alapvetoen teljesen jol hasznalhato.

    Az mondjuk kicsit furcsa szamomra, hogy a hirfolyamba ekelodott hirdeteseket sem jeleniti meg mobil nezetben a PH. Azt abszolut megertem, ha egy szines-szagos bazinagy banner fent vagy oldalt ugy van kitalalva, hogy desktop nezetben jelenjen csak meg, de a hirfolyamba beagyazott hirdeteseket elvileg nem lenne nagy kaland megjeleniteni mobilos nezetben sem. Ha ez nem rajtatok mulik, hanem a hirdetok kerik ugy, hogy csak desktop nezetben jelenjenek ezek is meg, akkor SZVSZ a hirdetok nem teljesen normalisak :) Vagy lehet hogy a link, ahova mutatnak a hirdetesek, nem rendelkeznek mobilos nezettel? :U Ergo a teljes magyar piac megrekedt a pre-iPhone eraban? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák