Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cool Face

    aktív tag

    Előre is elnézést kérek amit írok, de mérhetetlenül felidegesített a kedves apple service... :W

    Leírom az előzményeket, hogy miért szeretném a segítségeteket kérni...
    KB 1 hete bevittem az apple ipod touch 4g-met az apple boltba mert tönkrement (garanciális javítás), nem lehetett visszaállítani recovery módból. A bolt elküldte a szervizbe, szépen 1 hét alatt meg is érkezett megjavítva :K . A gond akkor kezdődött amikor megláttam, hogy mit csináltak vele. A képernyőbe olyan karc van hogy a körmöm beleakad kb 2 cm hosszan. A hátuljáról nem is beszélve az valami tragédia. Komolyan mondom, hogy ha csiszoló papírral csiszoltam volna akkor nem teszek benne ilyen kárt. A vicc az, hogy karcmentesen vittem oda, levettem a szilikon tokot róla, hogy bele tudjam tenni a dobozba és erre így kapom vissza. :W :W A boltosokkal nem akartam kukacoskodni, ők nagyon rendesek voltak a szervizesek hibája hogy ennyire igénytelenek. Azt bánom, hogy nem írattattam bele a munkalapba hogy ugyan úgy karcmentesen kérem vissza. Ki gondolta volna, hogy ilyen semmirekellők dolgoznak ott. Ráadásul nem is egy 10e forintos akármiről volt szó.

    Most elhatároztam, hogy tönkre fogom tenni úgy, hogy kicseréljék egy újra. Tudom nagyon nem ez lenne a megoldása, de nincs jobb ötletem. :( Erre kérnék tanácsokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák