Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #35904 üzenetére

    Szerintem böngészve i4-en simán 8 órának meg kellene lennie bekapcsolt wifivel és mobilnettel, de legrosszabb esetben is 6-7 óra tuti.

    (persze lényegesen gyengébb hardver, de böngészéshez eleve nem kell sok erőforrás)

    Tegnapelőtt pl reggel 8 körül levettem a töltőről, este 6körül volt 75%-on. Folyamatos exchage, rakás app kapott push-t, konditeremben erről ment a zene másfél óráig, edge+wifi végig bekapcsolva, telefonáltam is egy kicsit, és nagyjából másfél-két óra kijelzőhasználat volt.

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz Cyberpunk #35904 üzenetére

    nem is azt vettem, mert nem a valamennyivel több pontszám kell a tesztekben, meg elmondhassam, hogy 8 magos tefonom van, hanem a jobb akkumulátoros üzemidő, meg ugye a szolgáltató(m)nál (is) csak i9505 lte kapható.

    r3dsnake; azért azt nem szabad elfelejteni, hogy a 4s már kevesebbet bír kicsivel, wifi böngészéssel nekem is tudott 7 óra körül, de 3g mellett már kevesebett, pláne az újabb firmware verziók alatt, és a beszélgetési idő rövidsége is problémás a 3g modul miatt, de ez jellemzően iphone betegség...

    ; nem kifejezetten a fórumról tájékozódom, akkor rosszul is lennék, mert van ugyan itthon alufólia, de másra használjuk... :DDD
    neveket nem írok, de néhány tag véleményére pláne nem adok, mert visszatérő dolog, hogy amikor használnak valamit, akkor az a legjobb, utána pedig sorra lehúzzák! akkor most nekem is szidnom kellene a korábbi z, 4s...stb telefonjaimat? nem, hiszen ami probléma volt, az akkor is az volt amíg használtam, ami meg - számomra - nem, az később sem!
    vagy csak nyugtatni akarják magukat, hogy jól döntöttek a cserével? akkor miért savazzák nyilvánosan is a volt telefonjukat? nem értem én, hiszen bárki visszaolvashatja, hogy szöges ellentéteket írnak, a korábbi véleményükhöz képest... :(

Új hozzászólás Aktív témák