Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tikshow

    addikt

    válasz Land #21883 üzenetére

    lg viewtyrol valtottam 3gs-re ahhoz kepest eg es fold, annyi, h szarabb a kam, meg ugye a bt korlat, de siman megerte valtani

  • Judy075

    tag

    válasz Land #21883 üzenetére

    Nekem 7 hónapig volt Arénám, szinte a megjelenésének napján vettem meg, akkor azt gondoltam, hogy nagyon meg leszek vele elégedve. Már akkor is "szemezgettem" az iPhone-al, de azt gondoltam, hogy nagyon drága, nem tetszett a körülötte lévő "zsongás", de leginkább az nem tetszett, hogy nagyon nagy (legalábbis egy női táskához képest).
    Azt 6 hónap után eldöntöttem, hogy eladom az Arénát, mert nem voltam vele megelégedve, gyakran fagyott, nehezen tudtam felvenni, ha hívott valaki, ilyesmi. Eldöntöttem, hogy Nokia N97 minit veszek, amint megjelenik, de nálunk bent a cégnél a főnökeim ilyet kaptak, kipróbáltam, és majdnem eldobtam.

    Aztán egyszer bementem egy T-pontba ügyet intézni, és kb. 6-7 méterről ott virított egy ilyen csoda gép. Ilyen távolságról tökéletesen lehetett látni a kijelzőjét. Persze rögtön nekiestem, nyomkodtam, próbálgattam, mígnem én következtem. Akkor eldöntöttem, szerzek egy ilyet, és azóta sem bántam meg, nagyon imádom, de ezt már írtam itt egyszer. Azt is írtam, hogy ez nem egy telefon, hanem sokkal több, mivel rengeteg alkalmazást lehet rá tölteni. Nem vagyok egy nagy guru, és még nincs meg 2 hete a gép, de már 37 apps-ot felraktam rá, persze idővel a felesleget törölni fogom.

    Tényleg ki kell próbálnod egy T-nél, érezni fogod a különbséget, és akkor nem lesznek kétségeid.

    Bocs, ha hosszú voltam.

Aktív témák