Hirdetés

Aktív témák

  • RenegadeC2

    aktív tag

    válasz rolcsibácsi #5166 üzenetére

    :W Most komolyan... nem a restore miatt nem tudott betölteni (SEMMI köze a firmware-hez), hanem azért, mert nem volt elérhető. Ha aközben lett offline, miközben töltöttél le valami progit, lett ugye egy törött csomagod (ha közben több progit is töltöttél le de nem jött le az összes, akkor még függőségi problémák miatt is sírhatott). Ezt lehetett volna megjavítani a csomagkezelővel, amit apt-nak hívunk. Nem(csak) putty-ra kellett volna rákeresni... Mivel te addig tököltél a sok restore-val, közben megjavult a repo. Ráadásul feltettél egy szúz rendszert, még jó hogy azon már nem volt semmi törött, mivel nem volt rajta semmi...
    Így már érthető? Saurik repo nekem sem volt elérhető egy pár óráig, csak nekem nem lett törött csomim mert nem töltöttem le semmit akkor, amikor offline lett. Mindössze a törött cuccot kellett volna eltávolítani, majd várni amíg online lesz saurik...
    Nem azért írtam le hogy kioktassalak, csak nem szeretném ha félreértelmeznéd amit írtam, és ha más olvassa a fórumot, akkor arra következtessen amire Te.

    [ Szerkesztve ]

    https://copy.com?r=wQUd20

Aktív témák