Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Thewent12 #238117 üzenetére

    "Most én a pro szériákról nyilatkoztam"

    Általánosan indítottál: A 12-es széria egy bullshit szerintem. 11 ár-érték arányban a legjobb. Remélem 13-al dobbantanak valamit, mert ez a legfrissebb valami harmat gyenge lett véleményem szerint.

    Neked nem fontos a plusz tárhely, memória, 5G ez mind ok, másnak a számodra fontos 120 Hz a "bullshit".

    Power gomb TouchID jó lett volna a maszkok miatt, de ha most nem tették, akkor az oltás miatt már nem fogják ősszel, szerintem. (hiába ipadnél van)

    Ha számodra 11 -> 12 között a kevésnek nem mondható felsoroltak ellenére nem volt elég változás, akkor készülj a csalódásra mert a 12 -> 13 között még kevesebb különbség lesz, ne várd a "dobbantást". Plusz tárhely és memóra meglépték most, tippre ez tovább nem bővül következő körben. (tárhely egyébként nem a filmnézés miatt kell, hanem ha a Pro kamerákon kezdesz 4K 60 FPS és HDR videókat felvenni) Lesz kb. kisebb notch és esetleg 120 Hz, ami nem létszükséglet. Ha évente cserélsz, akkor kár csodálkozni nincs egetrengető változás.

    Ettől még nem bullshit a 12-es széria. Kerüljük az általánosítást. Pl. ez is: "90 százaléka a felhasználóknak üvegfóliát használ a telefonon, így az új bevonat sem érdekes sokak számára."

    Vagy nem, mert van biztosítás és ha már ennyiért vesz valaki Pro készüléket, akkor nem fog fóliázni és tokozni, használja ahogy tervezték. Egyébként a 12 sík kijelző felülete a fólia miatt is előnyösebb. Passz, én a 10% nevében beszélek, egyik okostelefonom se volt még fólia vagy tok. (egy Apple bőrtok van, arra az esetre amikor a kis unokaöcsémnek odaadom mesét nézni, de már elég nagy hogy nem ejti el)

    Szerintem az a lényeg, hogy baromi jó most az iPhone kínálat és mindenki egyéni igények mentén mérlegelhet:
    tetszik a szögletes design és egyéb felsorolt újítások? 12
    nem érdekel a szögletes design és az 5G, üzemidő a legfontosabb? vegyél 11 szériát ár-érték arányban
    kicsi flagship kell? ott a mini
    olcsó kell, TouchID fontos? ott a 2020 SE
    a default iPhone kell? 12 már OLED a 11-hez képest
    és egy használt XS is dolgozik még évekig

Új hozzászólás Aktív témák