Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • snooze

    veterán

    válasz máyköl #13461 üzenetére

    nemcsak elöfizura,hanem kártyásra is van..és nem olyan nagy a lassulás..lehet használni.. :)

    GO Gunners!!!

  • manchester85

    addikt

    válasz máyköl #13461 üzenetére

    Nem tudom, miről beszélsz...

    Vodáról volt szó? Nem!

    T-ről volt szó? Igen!

    Ugyanannyira lassít a T, mint a voda? Nem. Saját tapasztalatból tudom, ugyanis nekem is most csak 50MB-os netem van, like díjcsomagban, és lassítás után is teljesen tűrhető. De mivel T-ről van szó, ezért beszéltem pont a T-ről.

    "Az 1000Ft. még beleférne havonta, de egy normális mobilnet 3-4-5ezer Ft"

    2000ft az 500MB-os csomag. Már megint miről beszélsz? Az egyébként kb. pont elég mindenre. Persze egy szóval nem mondtam, hogy mindenki fizessen ki havi 2k-t mobilnetre, hisz elfogadom, hogy ez már meggondolandó, és nem mindenki akar rá áldozni. Csak a miheztartás végett mondom, mert fogalmam sincs, honnan jössz ezekkel az 5 ezrekkel. :U

    "Szóval azért az a három gombóc fagyi ára tulzás"

    Nem, nem túlzás, ugyanis én a T-ről beszéltem, és a T-ről volt szó, nem a vodáról. Ott pedig 600ft-ért van 30MB-os net. Ráadásul lassítás után asszem 4x olyan gyors lesz a net "magentáéknál", mint a vodánál. És saját tapasztalatból mondom, hogy pl. operával lassítás után is egészen tűrhetően lehet netezni.

    Vodánál én nem tudom, hogy mit csinálnék, valószínűleg mindenképp előfizetnék a mobilweb profira.(2000ft=500MB) pont azért, mert lassítás után használhatatlanná válik a net. Persze, elfogadom, hogy 2000ft-ot már meggondol az ember, csak épp nem a vodáról volt szó, ezért se értem, mit akartál ezzel megcáfolni. :)

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

  • keIdor

    titán

    válasz máyköl #13461 üzenetére

    T-Mobile-nál 2000Ft 500MB net és ha elfogy akkor korlátoznak, de gyors marad. Menj át hozzájuk.
    Egyébként nekem csak itthon van WiFi, bárhol máshol tartózkodom nincs, nekem ezért kell a mobilnet. Az iPhone4-et meg pont azért adtam el, mert netre kicsi volt a 3.5, meg írni se szerettem rajta. Ismét 4.3-on viszont jó, noti, tablet meg nincs. Itthon PC meg WiFi van, de nem is otthonra kell a mobilnet.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Aktív témák