Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Jorus #4721 üzenetére

    Nálam megy.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz tothm #4733 üzenetére

    Lehet.
    Azt kellene megnézni hány V tölt az egyik és mennyivel a másik. Az i4 töltője 5V/1A.
    Ha lényegesen gyorsabban tölt az iPad töltő, simán károsodhat az akksi.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Mulderpapa #4779 üzenetére

    Menj be a szolgáltatóhoz, mondd el a problémát, és kérj egy új SIM kártyát. Sztem az lesz a ludas. Bár ezt egyszerűen ellenőrizni tudod egy másik kártyával.
    Nekem nagyon úgy tünik hogy SIM hiba. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Mulderpapa #4788 üzenetére

    Nah...Örülök hogy megoldódott. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz icecave #4847 üzenetére

    Amióta megint nincs jb, stabil megint minden. Szóval legyen csak jó az alap iOS5 is.
    Nem bízom a jb stabilitásában és az iOS tweakelésében. Lényegében csoda hogy az előző crash-nél, amit magától produkált, restore előtt le tudtam menteni a dolgaimat.
    iOS5-ig nem akarok újabb restore-t. ;)

    Egyébként meg nem értem mire kérnek el a Cydias tweak-ekért ennyi lóvét. :U Fele annyira sincsenek tesztelve, mint az Apple féle App Store-os alkalmazások, ebből adódóan, nálam pl. a Lockinfo random összeakadt más Cydia-s progikkal. Sztem a crash is a Lockinfo-ból indult.
    Akkor adok ennyi pénzt egy progiért ha azt a stabilitást kapom mint az App Store-ban. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Everman #5673 üzenetére

    Van vagy 700ft. De ha olyan eladót fog ki, ingyen hozzávágnak majd egyet. ;)
    Hozzáteszem, hogy a gyári Micro SIM + átalakítóval nekem még egyik normál SIM-es teló se működött. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Everman #5683 üzenetére

    Hát...Akkor passz. :DDD
    Nekem se az S500i se a X10 Mini nem hajlandó működni. Lehet valami SE specifikus hiba.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kashim #5692 üzenetére

    Így van. Nekem sleep módban is megy a push mail, és megkapom a leveleket.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Nem olcsó, de mindenképpen must have! 9mm

    Megint nagyot alkotott a Gameloft! :K :C
    Az eddigi legjobb akciójáték véleményem szerint.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz plus44 #5744 üzenetére

    Megéri. Önmagáért beszél hogy 720Mb. ;)
    Szerintem a legjobb akció, és az eddigi legjobb Gameloft játék. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz plus44 #5752 üzenetére

    :K
    Ha nem jön be, remélem még szóba fogsz állni velem. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz plus44 #5766 üzenetére

    Nem igazán. De szinte biztos, hogy 250 dodó környékén csak jobbak vannak. Sztem ennyiért nem nagyon veszik. Az s4i még elmegy 20k környékén, van is a PH-n 1-2db, de ez a 250 dodós szint már más. Ennyiért egy rakás jobb, tesztelt, és sokak által véleményezett füles is kapható. 100x inkább egy Sennheiser IE8 ezért a pénzért!
    Itt néz körbe, ez egy elismert oldal és könnyebben tudsz majd választani árkategória szerint.

    Westone 3
    Sennheiser IE8
    Fischer Audio DBA-02
    VSonic GR07
    Tier 2A

    Én ezek közül vennék, de van sok féle ami közül választhatsz. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz plus44 #5774 üzenetére

    Ezek csak külföldi beszerzésű fülesek. Esélytelen itthon beszerezni őket.
    Ezek közül csak az IE8 beszerezhető nálunk. Itt a legolcsóbb
    DBA-02 35k környéke egyébként, nem nagyon van ennél olcsóbban, hacsak nem valaki leakciózza.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz plus44 #5776 üzenetére

    Sajnos nem. Írj a füles topikba, ott biztos tudnak segíteni honnan érdemes rendelni. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Joe bácsi #5848 üzenetére

    Szinkronizáld a neveket google fiókkal. Ez a legegyszerűbb.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Joe bácsi #5854 üzenetére

    Akkor megszoksz vagy megszöksz. Más megoldás nincs. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Joe bácsi #5861 üzenetére

    Mit kell ezen ennyit puffogni??? Ez van. Pont. Ha nem tetszik eladod. Ha tetszik, találsz kompromisszumot.
    De ha sokáig görgeted a nagy semmit, tényleg kitiltás lesz megint a vége. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Joe bácsi #5946 üzenetére

    Ez az aláírás...Nem vagyok Apple fan, de ez bicskanyitogató. :(
    Igazából nem akarlak megsérteni, de az aláírásod mondanivalójából adódóan egyikőtök se lehet egy észkombájn. :U
    Ami a pozitívum, hogy aki elolvassa, az tisztában lesz ezzel.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz máyköl #6160 üzenetére

    Mihez képest? :U Jah...Mert sok a kétes beszerzésű ill. előfizus telefon? :U Ezt elfelejtetted beleszámolni, hogy használt iPhone vétellel kockáztat legtöbbet a júzer. :U
    Persze hogy lent vannak az árak. Nem bíznak ill. egyre kevébé bíznak az emberek abban, hogy nem járnak pórul.
    Tehát nem az i5 miatt van az esés (ami nem most kezdődött, hanem 2-3 hónapja), mert még odébb van a magyarországi megjelenés, hanem sokkal inkább azért amit feljebb írtam. Rizikós másodkézből iPhone-t venni, de ha esetleg van 1-1 tuti vétel, megnyugtatlak, az bőven piaci ár felett fog elkelni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz máyköl #6166 üzenetére

    Na persze. Ez a te aspektusod, ami nem mellesleg óriási hülyeség. Szted mindegy hogy magyar garis vagy nem? :U Eleve októbertől árulják tehát minden i4 garis még. Ezek a külföldi példányok már eleve buknak árban a hazaiakhoz képest a gari miatt, mivel csak a szolgáltatósnál működik a "refurbished" metódus.
    A többi "okosságot" meg kijelentést támaszd alá, mert az hogy a Voda nem tilt égbekiáltó faszság. :F
    A másik, hogy könnyű megmondondó embernek lenned, hogy ezt meg azt kell csinálni előfizusnál, de az igazság az, hogy ezek csak formaságok. Szted ha írsz papírt, meg minden óvintézkedést megteszel biztos lehetsz abban hogy nem tiltják?? :( Ekkora "bullshit"-et már rég hallottam. Nekem van lakcím kártyám, de nem a bejelentett lakcímemen tartózkodom, mi több, ott nem is vagyok elérhető. Tehát ha át akarnék vágni bárkit is, megtehetném bármikor. Na? :U Elmész a rendőrségre? Évek kérdése, és lesz belőle ítélet, addig meg fizetheted a perrel kapcsolatos költségeket. Egy jó ügyvéd meg nem elég hogy elhúzza, hanem még be is bizonyítja, hogy nem volt szándékos csalás, mi több az ügyfelének megszünt a bevételi forrása, és ezért nem tudta fizetni az előfizut.
    Ennyit abból hogy írtad: "baj nem lehet". :W

    Ennyire könnyelműen ne fogalmazz, mert sokan szentírásnak veszik az itt elhangzottakat. És mivel az állításaid nem fedik a valóságot, így félrevezetsz mindenkit, aki esetleg szolgáltatós "olcsó" i4-ben gondolkodik. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz máyköl #6170 üzenetére

    "Én nem vennék szolgáltatónál I4 -et, inkább megveszem fele annyiért használtan. Te fizetsz inkább 2x annyit, és megveszed a szolgáltatónál"

    Igen. Nem vagyunk egyformák, és ez így van jól. De azért megkérdezném hogy az én 113k vett i4 32Gb telómat, hol veszed meg használtam fél áron (56,5k)? :U Ha most esetleg el akarnám adni, még mindig kereshetnék rajta bőven, a vételárához képest.
    Megint ferdítesz, csak nem értem miért.
    "Én 90 -ért vettem az I4 -em egy ismerősömtől" ez nem szolgáltatós fél ár. :U

    "Miért? Tilt?"

    Erre visszakérdezel? Az előbb még kijelentőmódban állítottad, hogy nem tilt.. :U

    "Ha odaadja valaki a személyijét és a lakcímkártyáját, hogy ráírd a papírodra, akkor szerintem tudja ő is, hogy nem fogják letiltani, és nem fél attól, hogy letiltják, és megkeresed, mert biztos a dolgában, elvégre ezért adta meg a személyes adatait. Az meg, hogy neked kamu lakcímkártyád van, az nem az én dolgom, ne magadból indulj ki"

    Hol állítottam, hogy kamu a lakcímkártyám? :((( Sztem sehol. Az már el sem képzelhető szerinted, hogy valaki elköltözik, és nem akar órákat sorban állni az új okmányokért amiért még fizetni is kell? Aki át akar vágni, oka van rá hogy miért teszi. A Lakcím kártya meg ebben nem fogja visszatartani, ha megtalálja a vevő ha nem.
    Mit érsz egy működésképtelen i4-el, meg egy lakcímkártyával ha nem tudsz telefonálni és vehetsz másik telót? Nekem próbálod elmagyarázni, aki hetente többször dolgozik éjszakai szórakozóhelyeken, hogy van nem hivatalos út is? Jah..Van. Aztán ha rádhívják a rendőröket, ne adj isten komoly sérüléseket is okoztál, mindjárt ott a priusz és a felfüggesztett börtön. Erkölcsi nyema, normális meló találnod kizárt. Hatalmas okosság 100k körüli összeg miatt. :( És még ott van a "ha" megtalálod, mert lehet el se jutsz hozzá, mert mondjuk nincs túl közel hozzád, meg aztán nem akarsz sátrat verni napokig hogy vagy felbukkan, vagy nem. :U

    "Lehet, hogy ennyire rossz tapasztalatod van a használt termékek vételénél, nekem még sosem volt problémám letiltás dologgal, pedig sosem írok papírt, bár ha fura lenne a fickó, biztos megíratnám az adás-vételit."

    Fiatal vagy és tapsztalatlan a mellett hogy jóhiszemű is. Aki nem akar, csak az nem fog átverni. Szajkózod a saját magad által felállított hülyeséget, és szerencsés lehetsz, hogy még nem futottál bele olyan eladóba, aki átver.
    Egy nagy különbség azért van köztünk. Te vettél használtan i4-et, én sosem vettem volna, inkább akkor lemondok az iPhone életérzésről, vagy legrosszabb esetben beszerzem a külföldi függetlent. Nem azért mert sznobság, hanem mert ismerem az embereket, és kellően gyanakvó vagyok, és óvatosan kezelem őket a megfelelő távolságtartással Ez a munkám. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #6181 üzenetére

    Nem egészen. :)
    A rendet felügyelem. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz manchester85 #6267 üzenetére

    Ez így faszság. :U
    Én 18 hónapra vettem az i4-et decemberben, és annyit fizettem érte, mintha új előfizu lenne 2 éves hűséggel, semmivel se többet.
    Ez egy gesztus a T felöl, ha esetleg látsz olyan telcsit, akkor meg tudd venni a 18. hónapban is akár. Nekik is jó, mert újabb 2 évet írsz alá.
    Nem kell se kötbért, se többet fizetni. Ez a nagy igazság. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz manchester85 #6294 üzenetére

    Maradtam abban, amiben előtte voltam. Media Mania "L".
    Természetes, ha kissebbre akarsz váltani 18 hónap után, akkor a 18 és a 24 hónap közötti időszakra kötbért kell fizetned időarányosan. De ez teljesen logikus is.
    Ha marad a jelenlegi, ill. nagyobbra cserélnél, akkor simán válthatsz/hosszabbíthatsz.
    Ezek tények. Veheted akár "készpénznek" is. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz plus44 #6322 üzenetére

    Én is így gondolom. Hülyék ezek. :U Ez a második javítás 1 héten belül, és mindegyikben 1-1 apró biztonsági rést javítottak. Kissé vicces...
    Vagy ha annyira a 4.3 rendszert akarják jobbá tenni, akkor optimalizálják még jobban. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #6324 üzenetére

    De most álljak neki megint a frissítésnek? 1 hónap múlva itt az iOS 5. :U
    1 hónap miatt kár lenne megint szétkúrnom a "belakott" 4.3.3-mat.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz JamesHun #6460 üzenetére

    Sztem ez inkább SIM kártya gond, mint a beta hibája. :U
    Nálad van a hiba, de 90% hogy csak a SIM kártyád rakoncátlankodik.
    Csinálj egy network reset-et, vagy szólj be az ügyfélszolgálatnak, hogy nézzenek rá a kártyádra, és nyomjanak rá egy reset-et.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz máyköl #6553 üzenetére

    Az i4 vételi vitához én is hozzászólnék... :U
    Eleve ott kezdődik a dolog, amit már 1000x kitárgyaltunk, hogy nem lesz fele akkora durranás se, mint a 3GS után a 4. Persze hogy a 3GS árak zuhanásnak indultak, mert mindenki rá volt kattanva elsősorban a retina display-re, és a multimédiás újításokra, és tömegesen adták el ár alatt a 3GS-eket, ami valahol érthető is, mert nagy ugrás volt az i4 a többi iPhone-hoz és egyéb más csúcsmodellekhez képest is.

    Bármit fantáziálhattok az i5 kapcsolatban, nem lesz akkor durranás i4-hez képest, hogy a jelenlegi i4 tulajok ár alatt megszabaduljanak szeretett telefonjuktól az i5 miatt. Tehát a 3GS-i4 hisztéria szinte 100% hogy el fog maradni. Biztos lesznek akik eladják az i4-et hogy ráugorjanak az i5-re, de ez nem lesz olyan mértékű mint a 3GS tulajok esetében amikor az i4 megjelent.

    A jelenlegi potenciális vevők az i5-re, a 3GS, és a régebbi iPhone tulajok. Ahogy majd az i6-nál a jelenlegi i4 tulajok lesznek a potenciális vásárlóréteg. Ehhez nem kell túl nagy ész, hogy kikövetkeztesd.

    De ha nem egyértelmű a dolog még mindig, akkor levezetem:

    A dupla magos proci kiderült egyéb más gyártók kínálatában, hogy egyelőre nem nagy szám, és sok idő kell amíg optimalizálva lesznek a progik, ill. ki fogják használni a dupla magot. Biztos profibb munkát végeznek az Apple-nél, mint a kóreai gyártók, de azért ne hidd, hogy az Apple-nél már idén ontani fogják a "dual core optimized" progikat. :U
    Amit még tudunk, ill. sejtünk, és hardveresen előrelépés, az a 8MP/1080p képes kamera.
    Viszont kétlem, hogy a jelenlegi 5MP/720p képességet (ami nem mellesleg még mindig az egyik legjobb minőséget tudja a jelenlegi csúcsmodellek között) bármelyik i4 tulaj keveselné, és többre vágyna. Több/jobb/szebb lesz az i5 kamerája, de még mindig nem annyival, hogy cserélni kelljen i5-re.

    Aki iPhone vásárlását tervezi, annak még mindig jó választás lehet az i4. Először is, mert kiforrott, ami hatalmas előny. Tudjuk, ismerjük, és tisztában vagyunk vele, hogy megbízható, és kellő információ gyűlt össze róla akár itt a topikban is, ami sok nehézségen átsegíti az újonnan csatlakozott tulajokat. Mire az i4 ára elkezd esni, az bőven 2012 Q1-Q2 lesz, amikorra kiforrott lesz az i5, és már nem kell előrendelni, de pont azért nem jósolok nagy esést, mert nem lesz akkora szakadék az i4 és i5 között ami ezt indokolná. Sztem ahogy a magyarokat ismerem, későbbre fog csúszni az itthoni szolgáltatós megjelenés, amit így láttatlanban elég nehéz megsaccolni, de én azt mondom hogy a tavaly októberi i4 megjelenés idén november-december lesz.
    Az biztos, hogy az i5 ár magyar szolgáltatóknál nem lesz befolyással az i4-re, mert jóval drágább lesz. Nem fogják "agyonvágni" az i4 árakat, hiszen párhuzamosan lehet majd kapni az i5-el. Lehet majd idővel esni fog az i4 előfizetéses ára, de az se az első pár hónapban lesz esedékes.

    Bár ezek sem tények, mindenesetre az óvaintésedet az i4-től nem értem, és kicsit sem értek egyet az érveiddel. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz manchester85 #6628 üzenetére

    Szerinted aki most akar telót venni várni fog még lehet hogy több mint fél évet az i5-re? :F Mert ezt akarod sugallni, hogy mindenki "rohadjon meg" teló nélkül, és az i5-ig használjon ideiglenesen "3210-es Nokia-t", de i4-et ne vegyen. :( Óriási. Miért nem ajánlgatod az i6-ot, amire már csak bő 1,5 évet kell várni?
    Persze az megint más kérdés, akinek 2011 Q4-ben válik fontossá a teló csere. De ettől még messze vagyunk így júli végén... :U
    A másik ami kezd az agyamra menni, ez a folyamatos dollárban való számolgatásod, meg hogy nem a magyar piac a fontos, és kint ilyen meg olyan előfizuval ennyi, és köcsög szolgáltatók.
    Ismételten felhívnám a figyelmedet, amíg Magyarországon élünk addig forint a hivatalos fizetőeszköz, van 3 szolgáltatónk, és ezeknek az egyéni díjszabásaihoz alkalmazkodni kell. Drága? Az. Tudsz tenni ellene? Persze. Megveszed kintről macerásabb garival, vagy megveszed magyar előfizuval magyar garival. A harmadik hogy elmész a pics@ba az országból és megveszed az általad emlegetett valamelyik díjcsomaggal "szaré-hugyéé".
    Mert lényegében senkit sem érdekel kint mennyi előfizuval külföldi kártyával.
    Folyamatosan ezen lovagolsz, hónapok óta, ami kissé kezd unalmassá válni. Van igazad a dologokban, de felesleges ide a topikba sujkolnod, mert aki előfizusat akar, az nem Verizon-nal fog szerződést kötni, hanem a 3 magyar szolgáltató egyikével, és qurvára nem érdekli hogy tőlunk 2000km-re mennyibe kerül előfizuval.

    Az előzőhöz meg csak annyit...Gondolod 2-3 col miatt bárki is cserélni fog, akinek elég volt a 3,5 col? Még ha a felbontást növelnék, akkor talán.
    Meg mi az hogy nem ez a meghatározó piac? Magyar embernek Magyarországon ez a piac a meghatározó. Hülyeséget ne beszélj már. :( Senkit sem fog érdekleni mennyivel jobbak lesznek az eladási statisztikák globálisan i4-hez képest, ha a magyarok nem fogják tudni megvenni maguknak, mert mindenkit az érdekel amig itt él, ami itt van, nem az, ami máshol. Eljutott? :U Ennél jobban nem tudom kiemelni a mondandómat.

    Mi lesz 2 év múlva az i4-el? Qurva egyszerű, amire te is tudod a választ. 2-2,5 éves ciklusban érdemes iPhone-t cserélni, amit az Apple is pontosan tud, mivel az előfizuk 2 éves hűséggel a legkedvezőbbek. Tehát akik a mostani 2 éves 3GS-t nyúzzák, azoknak pont most fog lejárni a hűség az i5 érkezése környékén. Nekem meg majd az i6 érkezése körül. Jéé. Mintha ezt már leírtam volna, csak nem ennyire szájbarágósan. :U
    Az pedig hogy mi lehet, és mi nem lehet drágább, nem te fogod eldönteni hanem majd a szolgáltatók. Maximum ha nem értesz vele egyet mehetsz tüntetni transzparensekkel a központi irodájuk elé. Persze te az i4 áresését is megjósoltad szolgáltató szinten. Gratulálok. Telitalálat volt, és még az sem segített ezen, hogy hetente elmondtad, mennyire túl van árazva, és mennyire köcsögök a szolgáltatók, mert már rég olcsóbbnak kellene lennie.

    Szóval felhívnám a figyelmedet, hogy a "manchester85 világa" és a reális piaci folyamatok, és az árképzés merőben eltérőek Magyarországon. A kinti folyamatokat mindenki látja, senki sem hülye, csak teljesen felesleges párhuzamot vonni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #6676 üzenetére

    Én se tartom viccesnek, bár szeretem a morbid humort, de ez most annyira nem volt frappáns. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DanielK #6690 üzenetére

    Gratula! :C
    Látom, csak egy kis bíztatás kellett. ;)
    Remélem tetszeni fog.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz R2D20208 #6717 üzenetére

    Keress rá a keresőben a hozzászólásaimra. Nekem sincs (már) jailbreak, pedig jó ideig próbálkoztam vele. Nem lenne rossz dolog, de nincs tesztelve melyik jb progi melyikkel nem müxik együtt. Sztem a jailbreak 4.2.1 volt a legstabilabb és legkompatibilisebb. 4.3-tól pedig több volt az összeakadás és anomália.
    Legutóbb egy kocsiból a kabátzsebem mélyéről úgy vettem elő hogy össze volt omolva a rendszer (safe mód), valószínűleg a sok nem fogadott hívástól, sms-től, mert jött vagy 20-20 mindenből elég rövid idő alatt. Persze ez csak tipp, bár a lényegen nem változtat.
    Mivel restore kellett, és minden törlődött, azt mondtam ez nekem így nem éri meg, mert elbukom a sok plusz dologért pont azt amiben a legnagyobb az iPhone... A stabilitást.
    Nem beszéllek le róla, de kezdetben ne használd, először is ismerd ki a rendszert, és ne a JB kezdj. :U Majd ha megszoktad és kiismerted utána foglalkozz a témával. Persze ez csak egy jótanács.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DanielK #6728 üzenetére

    Végre valaki, aki vissza is olvas, ha gond van. :K :C
    A következő lépés (ha még nem csináltad meg), az Apple ID-d létrehozása, és a bankkártya hozzárendelése.
    Ha ez is megvan, akkor lényegében "csőre van töltve" az i4 és maximum a júzer ikszpériensz! ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sirarcheer #6750 üzenetére

    Én is frissítettem, és csak néztem nagyot...Valószínűleg közel van már az iOS5, és már kompatibilis lett vele a Camera+. Azért gondolom hogy közel van, mert elég sűrűn frissítik a Camera+ progit, de a következő frissítés nagyon úgy tünk, hogy már iOS5 után fog jönni, ezért lett felkészítve a mostani frissítésben.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Misi1979 #6828 üzenetére

    Sztem jó minőségű, gyorsabban exponál, és van benne normal-stabilizer-timer-burst funkció is. Van saját galériája, amiből a fos képeket ki tudom törölni, és csak a jól sikerültek kerülnek át a camera roll-ba. Videózni nem tud, de fényképezéshez az eddig próbált egyik legjobb minőség.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz icecave #6832 üzenetére

    Vevő leszek a Pro változatra. ;)
    Ha a külföldieket támogatom a bevétellel, akkor a fórumtársaimat pláne. :K ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz icecave #6837 üzenetére

    Retinára optimalizált lesz?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz whited #6844 üzenetére

    Legújabb iOS-t felpattintod, majd az iTunes-t megnyitod telóról, és az update fülnél rányomsz a "purchase" gombra.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DanielK #6847 üzenetére

    Most talán az AVPlayer a legjobb. De jó az OPlayer is, és az ingyenes Vimeo...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz whited #6850 üzenetére

    De. Azt. Elírtam. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Biztos ami biztos mentettem én is a 4.3.3 verziót. Sosem lehet tudni mikor lesz szükség az utolsó működő untethered jb iOS verzióra.
    Kimentegetem a Shazam találati listáját, aztán lehet teszek egy próbát a 4.3.5 verzióval. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Csapi007 #7216 üzenetére

    4.3.1-ről már volt downgrade-em 4.2.1-re. Gondolom akkor nem lehet gond a 4.3.5-ről való viszalépésnél sem. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz fekecskis #7219 üzenetére

    Így van, ahogy Gubro mondja. Letiltották.
    iPod-nak még azért tudod használni így is. Másra nem igen lesz jó, max. papír nehezéknek :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz joey04 #7445 üzenetére

    Visszanyalt a fagyi :U

    Várható volt, és nem meglepő. Mondtam én, hogy a tiltás nem egyik pillanatról a másikra történik. Sokszor hónapok telhetnek el, és ha összejön egy "csokorra" való akkor egyben tiltják. Nem lepődnék meg ha a másik 2 szolgáltatónál is tiltva lennének rövid időn belül.

    Amikor ilyen szösszeneteket olvasok itt a topikban, hogy 100k-ért i4 és társai, meg mennyit zuhant az ára, és már milyen olcsó...Milliószor le lett írva, hogy az iPhone nem az a telefon, amit használtan megvehetsz egy adás-vételivel, ill. GSM boltból.
    Aki az olcsósága miatt mégis ezeket a forrásokat használja, az vállalja a kockázatot, és egy tiltásnál, azt mondja "így jártam", nem pedig hőzöng hogy "köcsög Telenor".

    Érdekes, nekem (és a leendő tulajnak) nem kell aggódnom, hogy tiltani fogják a telómat. Igaz jelenleg nem is adnám oda 140k olcsóbban. :U
    De mint tudjuk, legtöbbször olcsó húsnak híg a leve.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Everman #7449 üzenetére

    Nem értem akkor. :U
    Nem adhatnak ki egy hivatalos közleményt, ha fingjuk sincs róla mi a gond, főleg ha amit közölnek nem is fedi a valóságot. :(
    Mert ha neked lesz igazad, rengeteg per fog indulni a Telenor ellen. Viszont ők sem hülyék, ott is vannak profi jogászok, így nem mondhatnak azt, amit akarnak, tisztában vannak a hivatalos közlemények jogi következményeivel. :U

    Kashim:

    Te sem tudod mi van. Maradjunk ennyiben.
    Nem vagyok kárörvendő, de aki olcsó iPhone-t vesz, annak ez benne van a pakliban. Pont a napokban volt róla vita májköl-el, hogy elég e egy adás-vételi meg egy lakcím kártya... :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kashim #7458 üzenetére

    Lehet valaki nagyot hibázott, vagy meghibásodott a rendszerük. Passz. Mindenesetre azt írja ki, amit akkor szokott csak és kizárólag amikor tiltják.
    Tehát lehet hogy tiltották ténylegesen, de valószínűsíthetően nem jogosan. Az sem biztos hogy visszafordítható a folyamat. Nem látok bele ennyire mélyen a szolgáltatós dolgokba.
    Mindenesetre hatalmas pleff, hogy ilyen előfordulhatott. Gondolom azért mondanak össze-vissza mindent, mert nem merik megmondani az igazságot, valójában mi is történt. :U
    Hatalmas kártérítéseket kell majd így is fizetnük, ha jogtalanul tiltottak. A kiesett napok, az ebből bizonyíthatóan nem létrejövő ill. elbukott üzletek, stb, stb...
    Ezek csak találgatások, de feletébb kíváncsi vagyok a fejleményekre.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ent #7473 üzenetére

    Nem tudom pontosan, de szerintem független egymástól a kedvezményes telefon, és az előfizu. A telefont eladhatod, mert a 2 éves hűséged az előfizura szól elméletileg és nem a telefonra. Ezért, mert te ezt megtetted, és "rabosítottad" magad 2 évre, a szolgáltató részéről egy gesztus a kedvezményes teló, ami a tied (kivéve ha részlet fizus).
    Ebben az esetben csak akkor tiltják a telefont, ha büncselekmény/lopás áldozata lett a tulajdonosa, ill. ha nem fizeti az előfizut, aminél akár több hónap is lehet a türelmi idő.
    A részletfizu elmulaszása is ebbe a körbe tartozik.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz plus44 #7519 üzenetére

    Lényegében ennyiért tök mindegy. Olvasd el a kommenteket, jókat írnak róla, de 0.79€-ért ajándék. Ha fos a multi (amit nem hiszek) akkor is. ;)
    Én gondolkodás nélkül megvettem. :K
    Majd 1Gb egyébként. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák