Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Ne vicceljetek. Nem megyek innen sehova. :N A topikba biztos ritkábban fogok írni, de itt leszek. Majd jövök trollkodni Android tulajként. :DDD

    Nexus Prime azért nem lett, mert (csak) 5MP a kamerája, és nem bővíthető MicroSD-vel. 16Gb kevés, 32Gb verzió még nincs. A Marketben sem egyszerű 720p kijelzőre optimalizált alakalmazást/játékot találni. Szóval hiába 170k újonnan, és hiába adták volna oda 135k-ért, sokalltam érte. A GS2 105k volt, iPhone eladásából maradt +15k, és van egy 2 hónapos, lényegében zsír új telóm, gyári függetlenül 2 év Samu garival. Ma megyek a 32Gb Class10 MicroSD-ért. És 117k-ból van 64Gb tárhelyem. Nem mindegy. Nem akartam i4 után egy iPhone rendszerű fix. memóriás 5MP telót horror áron (Galaxy Nexus). 4.xx Androiddal adták ki, ami szerintem közel sem stabil (még). Sok a gond vele szoftveresen. Én a gyári azt hiszem 2.3.4. rendszerrel kaptam a GS2-öt, és olyan smooth legalább mint az i4. 1db lagom sem volt eddig, tehát nem nagyon tudok rosszat mondani róla (eddig). Ez még mindig csak az első benyomások határa. Az anyagminőség közel sem annyira gáz, mint többen beállították, mi több simán vállalható. Nem recseg ropog. Műanyagnak műanyag, és a fém/üveg i4-hez nem viszonyítható, de nekem nincs bajom vele, pedig háklis vagyok erre (is). Lehet azért jó a véleményem az anyagát illetően, mert még szinte új. Majd kiderül.

    Az éjjeli elmenetel nagyon kemény volt. -10-ben toltam ki a motort (20cm hóból) az utcára, és éjfélkor már nálam is volt. Sietnem kellett, mert ma több vevő is lett volna rá, ezért mondta az eladó, ha kell, még ma menjek érte. Mindezt 23h közölte. :DDD

    Egyelőre úgy látom, ha nincs összegányolva, ha rendesen be van állítva (ami azért több idő mint iOS-nél, mert jóval részletesebb beállítások vannak az Androidban, ami nekem speciel jobban bejön testreszabhatóságban) nincs hetente custom ROM rátolva, akkor nem lesz gond vele. A net...Pfff. Fényévekkel gyorsabb WiFi-n. Szinte asztali PC szint.
    A kamera 8MP képet is úgy ment mint a villám és jó minőséget tud. Gyorsabb a gyári alkalmazás, tehát egymás utánban gyorsabban lövöm a képeket mint i4-el. Lehet itt már szerepe van a dupla magnak. Videót, zenét nem néztem még.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák