Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nord_

    veterán

    válasz Totheground #9488 üzenetére

    Nem érted... Nem az áron van a hangsúly (sanszos, hogy több pénzt költöttem az alkalmazásokra, mint itt a többség összesen!), hanem az elven. Ha egy nem szinkronizálható hírfolyam-alkalmazáshoz nem biztosítanak továbbviteli lehetőséget pl. a csillagozott elemekre, és a fejlesztő enélkül, egyszerűen kidobja a régi appot, akkor az minden, csak nem felhasználóbarát.

    Migrálás??? Mutasd már meg nekem a Reederben azt a beállítási lehetőséget, ahol a felvett elemeket és a csillagozott híreket is át lehet menteni máshová! Ha elolvastad volna rendesen a hsz-em, akkor láthatnád, hogy a Feedlyt nem véletlenül említem: az elsők közt voltam, aki a Google bejelentése után átvitte a cuccait. Csakhogy! Ha időközben a Reedert használtam kizárólagosan, akkor bizony a csillagozott elemek azok egyedül az iPhone-on maradtak, ugyanis a Reeder - mint ahogy azt a fejlesztő egyértelműen leírta - local/standalone RSS alkalmazás. A Feedly - Reeder lehetőség csakis arra szólt, hogy a meglévő anyagaidat áttedd a Reederbe. A szinkron nem kétirányú. Baromira nem értem, milyen saját hibáról beszélsz...

    Azzal meg tisztában vagyok, hogy a Reeder nagyon jó app, nem véletlenül használtam - eddig. :)

Új hozzászólás Aktív témák