Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Lauda #30495 üzenetére

    Arra nem. De arra igen, hogy egy nap ne legyen 10-150 szakadás. És arra se hogy mennyit kér. De a pofátlanságnak is van határa.
    Egy dolgot azért elfelejtesz. Az invitel is. Illetve kettőt. Egy: nem én élek az invitel pénzéből. Hanem ő az enyémből. Kettő van olyan, hogy fogyvéd, nhh, gvh. És azok azért szép summákat szoktak oda rittyenteni.
    Egyébként pedig elő irja a törvény, hogy szolgáltatniuk kell min 2 cégnek. Nálaunk vannak ők meg a voda. Ha akarnának se léphetnének le. Ez le is lett tisztázva a digivel aki az infrastruktúráért vette meg az invitelt. Meg a nagyobb városokért. Na ha az akkor kellett akkor keljen a falu is. Ezt is kimondta anno a megfelelő hatóság.

    kopi72: vele én elengedtem. Szopogassa csak az invitelt ahogy akarja. Ettől nekünk és másoknak nem lesz jobb a netje. És ettől ugyanolyan gusztustalan marad az invitel-digi kombó.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

  • kopi72

    aktív tag

    válasz Lauda #30495 üzenetére

    "Semmi sem kötelezi az internetszolgáltatókat magyarországon, hogy az ország minden háztartásában szolgáltatni köteles xy sebességű internetelérést." => de pl amit kotelezoen vallaltak. persze azt sem napi szinten, hanem pl 1 evben mondjuk 20 nap kiesessel..
    De en pl nem errol beszelek most!!!
    NAgyon jo minosegu nalam az invitel mar 15 eve, kb 1x sem szakadt, a putty kapcsolatok is egesz napokig, sot tobb napokig is kitartanak, azok pedig erzekenyek a tcp/ip szakadasokra. Marpedig az szokott amugy is jo ISP nelkul is szakadni :-)

    Nem, en arrol beszeltem, h leirtak itt : https://www.invitel.hu/lakossagi/csomagajanlat.html ezt : "Amennyiben az adott előfizetői hozzáférési ponton a díjcsomag kínált sebesség értékénél magasabb sebesség érték érhető el, úgy Szolgáltató a ténylegesen nyújtott sebességet nem korlátozza a kínált értékben, hanem annál magasabb sebességű szolgáltatást is elérhetővé tehet."

    ki lett veve a tv es telefon, tobb mint 80 Mbit log a levegoben nalam, ez nekik semmibe sem kerulne, ha a leirtak alapjan is engednek nekem...

    Csupan errol akartam irni, bocs, ha felrement...

    Ebben a tersegben ugy kb 1 m2 kilometerre en vagyok az egyetlen invitel felhasznalojuk is!!! Ki a legeny a gaton ha nem en?

    Ha odaadnak ami kifer az 5 eren, csak nekem kellene... senki mas nem kerne... de nem..... nincs olyan csomag es kesz...

    Agyarorszagon nem lehet kielegiteni egy jogos felhasznalot sem, basszus, en nem ovono vagyok, hanem ebbol elek megmint mernok informatikus :-(

    [ Szerkesztve ]

    Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

Új hozzászólás Aktív témák