Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • durkonorbi

    tag

    Sziasztok!

    Jelenleg egy 8megás csomagot használok az invitelnél - telefonnal persze, és most előfizettem az InviTV-re, és megemeltettem ezzel párhuzamosan a sávszélt 10 megára.... Pár nap még mire bekötik ... a kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek tapasztalata egy komolyabb full HD LCD TV-n ezzel az IP TV-vel? Nem "csúnya", vagy kockás, esetleg utánhúzásos a képe, nem szaggat-e be néha (nem az LCD hanem az adás miatt persze) ... ?! Persze ott a 30 napos próba lehetőség, amivel keményen élni is fogok ha kell, de azért... itt amúgy T-home is van (Békés megye), ott az automata netes kalkulátor csak 5megát engedett az IPTV -jük mellé, de az inviteles hölgy rámért (amúgy ismerős, elvileg nem kellene kamuznia.. :) ), és azt mondta mehet a 10megával 1 TV az előfizetésbe, de 2 TV-t már nem bírna így ... amiért ezt szóba hoztam: T-home IP TV-jének a minőségével esetleg van valakinek jó/rossz tapasztalata, mert az invitelesről kezdetben csak rosszat, mostanában egyre több jót hallani... ha nem jön be, ez lenne a következő... :)

    Előre is köszi!
    Norbi

Új hozzászólás Aktív témák