Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz z0d1AK #2525 üzenetére

    Egyiket se:)
    Lapnak: Gb g31m-s2l vagy g31m-es2l, ezek 12-13.5k közt mozognak értelmes helyeken, utóbbiban jobb a hangkodec /alc883/, DES, azaz ha nem tuningolsz extra energiatakarékos xarságokat tud, dual BIOS-a van, ált. ez a lap 500ft-tal drágább a simánál. Ezekben van integrált vga is, de bármilyen külsőt beletolhatsz, valós pcie16-os csatija van mind2-nek, sok vga-val próbáltam, nem volt gond.
    Procinak E5200, nagy szorzója van, így még ilyen olcsó lapokban is xarrá lehet tuningolni, 24/7-re én 3650-et lőttem be, persze csak alapon használtam:) De ha kellett volna, tudja. Mellé mindenféleképp 2x2giga ramot vegyél, nekem csak amolyan "gagyi" 800-as kingmaxaim voltak, amik 2V-on 1000 körül vánszorogtak :U :) Vehetsz mondjuk geil black dragont, 2x2 ára kb 10-12k, vagy 1066-os kingmaxot, az is megvan 10-12-ból, a 800-as valamennyivel olcsóbb.
    Ez az egész történet újan megáll 45k alatt, procira érdemes venni egy komolyabb a hűtőt ha tuningolni akarsz, a gyári hangos meg kevéske is ha nem bírsz éppen magaddal:D De azt akár innen is veheted, 2k-4-ig találsz alternatívákat.
    Ha vga is kell éppen napokban nézegettük, értelmes helyen kapsz zafír 4830-at 30k-ért, procit megbökdösöd 3000-3300mhz környékére és hadd szóljon :))

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák