Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz krammerka #17232 üzenetére

    HAli!
    Szard le. Itt is esett, kb 10-től jó idő van..Chaser prociját megvettem. Kiváló ár/értékben!!! Kb annyit adtam a 3300-as cerkáért mint egy 8400-es..
    Lesz majd tuning, égetés , minden! 22° van most, jövhéten sztem melegebb. Ennek a procinak..vége lesz.. :K

    (#17236) hackeeeee: Nem bírtam ki.. :B Bocsi! Most (hosszú idő után jó kedvem van. Jelentkezett egy csaj. 20!!! éve nem láttam. Akkor 9 volt és éppen náluk laktam kicsit. Írta, hogy emlékszik, reggel én vittem suliba, 1ik kezemben sör, másikban meg egy magyar zászló. Dumáltunk kicsit. Családja van, de..azt mondja, talizzunk, s tudja, utána abból kapcsolat lesz , neki meg válás... Hm..

    (#17238) Gyuri27 : Lövésem sincs, hogy ez most hogy(mire) tört fel belőled Gyurka!
    Ivás: Szerintem itt senki se nem iszik rendszeresen, hidd el. Én..Én bakker hónapok óta összesen megittam kb 8 sört meg uannyi felest. Attól, hogy be-berúgok, az nem azt jelenti, hogy piálok!!! Azt, hogy nem én vok pl. aki megy hazafele, 1sör+1fél. Otthon meccs, s közben 2-3 sör. Ezt nem szeretem, nem szoktam. Itthon nem kívánom. Van, hogy hónapokig!!! s volt, hogy 2,5 éviog SEMMIT! sem ittam, de..Ha azt mondjuk kocsmázzunk, akkor az azt jelenti, földig. 6sör meg 6 feles miatt nem kezdek bele, Reggeltől hajnalig, vagy 4-5 kocsmát bejárva, s irdatlan mennyiségben. Utána megint hosszú hosszú csönd..
    De most, hogy jön ide a pia? Kben..Azé' emlékszem dolgokra mikor beszélgettünk, s tudom, családcentrikus vagy, lehiggadt stb..1 hibád van (a bőrszín mellett :)) ) az meg a pályaválasztás. Teológiát kellett volna tanulnod, 2.évtől fakultációban felvéve az AMD "öntudatot".. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák