Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz gV #362 üzenetére

    A kis notis 1TB winyóm is elég jóféle halk az USB3 házában, ráadásul ha nem kell, lehúzom a gépről és akkor full csend. :D Hát, fogyasztása van neki, kb. 5W, de az már nekem olyan mindegy, pláne, hogy 30 perc után elmegy aludni, ha nem használom. Nálam is jó volt az üresjárat, 120W körül, rakás ventivel, 290X-el.
    Bekapcsolt C6-al ráadásul részterhelésen is meglepően takarékos a szerkezet, hiába a 4Ghz OC nálam is. Mondjuk ha bedurvul mind a 6 mag, az étvágy is megjön, ez sajnos elkerülhetetlen.

    Jó az az 550W G3 is. :K Picit drágább, picit minőségibb, mint az RMX. Az a baj, az az utolsó néhány % hatásfok eléréshez már jóval komolyabb cuccok kellenek, nyilván ezért is gazdaságosabbak a Gold tápok.
    Mondjuk ha azt veszem, 45K körül vettem a passzív 460W-os Seasonic Platinumot pár éve, azért nem olyan vészes a feláruk. Nekem mondjuk nem érte volna meg a másfélszeres szorzót, akármilyen jó cucc is volt anno az a táp... Most inkább a legolcsóbb számomra elfogadható minőségű cuccra lőttem, az abszolút csúcs helyett. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák