Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gV

    őstag

    válasz HSM #363 üzenetére

    zene mindig megy, kivéve film nézés :)) szóval mindig rálenne dugva nálam, jó lesz így csak ne dögöljenek be :)

    jah a C6 jó, terhelés fogyit gta4 alatt néztem 1sdd+2 hdd(samu f1 1tb + f2eg 2tb) liberty 330w, g3 2ssd 270w.

    fanless platinumon én is gondolkodtam régebben h majd erre csere, de valahogy mindig előkerült vele kapcsolatban coil whine :(
    amin még agyaltam h én mostmár tuti kihuzom pcie4-ig a platform váltást ugyis dumálnak valami új nem a nehalemre építő intel architektúrát ami talán akkor kicsit nagyobb ugrás lesz teljesítményben. ha mondjuk nem akkor addig marad az x58 mig megpusztul. amd ryzen körüli rajongást sem vágom 6 magosok aztán a kényelmes 4ghz oc-mra cb-ben hoz +30-40%-ot és erre adjak én 100k+t? 20k volt a Xeon ami mivel kevésbé melegszik a 920-nál 3.5GHz helyett mehet 4-en. na az 66%+ teljesítmény növekmény. a 4 magosakat nem is értem h lehet eladni 925 pont alatt maradnak oc-zva is és 40-50k csak a proci. tehát kevesebb mint az én 4GHz-es eredményem. na de a tápokra visszatve szóval remélem h nem találnak ki majd megint valami új specifikációt mint anno a haswellnél, mert akkor kicsit szomrú leszek.

Új hozzászólás Aktív témák