Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz Puma K #16666 üzenetére

    Nem a tiédre mondtam, hogy fos, hanem az enyémre... viszont ma nagyon ráértem. Találtam a google legmélyebb bugyraiban egy leírást a lapomhoz. Ill. annak az itx-es verziójához. A csókám arról ír, és készített videót, hogy tegyünk stabillá egy 9900ks-t a lapomba 5Ghz-n. Tény, hogy olyan dolgokhoz kellett hozzányúlnom, amit eddig azt sem tudtam mi, de úgy tűnik az msi lapokban kell ez a kis finomhangolás. Most 5Ghz-n jár, aránylag alacsony feszen, és végre stabil. Bár ráment vagy 4-5 órám a próbákra, de itt tartok:




    Avx 0, + a memóriákat is húzta a leírásban, így most 3000 helyett 3333 on járatom a nem samu ramos memóriákat, és stabilan. Mivel nincs VGA-m jelenleg (valahol a postán kallódik) így most 3d mark - ot nem tudtam futattni. Az pont nincs a hw info-ban mikor ráengedtem negyed órára a prime95 small FFT tesztet, de a 130w -ból lett 185w :D a 60 fokból meg 80, de hiba nélkül ment 15 percig....

    Most úgy jár 5ghz-n, hogy 1,3v on megy ha nincs terhelés, ha van akkor 1,33 ra feltornázza. Mindemellett minden energiatakarékosság, engedélyezve. Azt hiszem ez lesz a tuti...

    Ami még nem látszik, hogy a lap vrm hőmérséklete így kissé nőtt, de 45-50 fok helyett max 55, egyszóval nem vészes még így sem.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák