Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz vuk777 #18428 üzenetére

    ok-ok. látjuk. de mindezt mennyi fesszel?
    legalább idle 70 fok altt van? :DDD

    és a lapodnak milyen hosszú jövőt szánsz?

    kb. ezek fogalmazódtak meg bennem

    én egy asus p5qd turbo-bana qx9650-et h50-nel, dupla ventivel, 1.56v llc-vel, 4275-ig jutottam, amin még a3dmark06 lefutott.

    említett lapban egy E8500@7*600-on, a ramok 1:1 1200-on 12.600-at írtak....

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • válasz vuk777 #18428 üzenetére

    Nemtom hogy az istenbe csinálod, de az elvileg legjobb 24/7 775-ös lapommal, meg a világlegjobb procimmal, modolt biostól kezdve mindennel próbálkoztam, azonban nem sikerált 495-ös fsb fölé menni, még validra sem. Te variáltad a gtl refeket, vagy mit csináltál, hogy elérd az 510-et??? Légyszi írj le mindent, hogy hová mit állítottál fesznek.
    Jajj a végére egy nem túl jó hír: úgy tűnt a lap elhalálozása előtti pár tesztből, hogy csodás szilíciumlapkám 1. magja kezd elhalálozni, vagy 8 fokkal jobban melegszik, mint társai és ha nem néztem el semmit, akkor egyre több feszt is kér, azaz menthetetlenül degradálódik. :O
    Ha ez van, akkor sajna vége a 775-nek nálam. De a gépnek is egy jódarabig, talán egy e5200 fér bele a keretembe, a kocsi teljes átépítése felemészti a zsém...
    szab.tam.: nagy tisztelet övez téged nálam, kb. 1edül a te hsz-eidben maradt még normális gondolkodás, nem pedig csak a bullshitet lököd orrbaszájba, te vagy az egyetlen júzer a kvad meg a léghűtés totyikban, akinek mindenn hsz-ét alaposan elolvasom, mert mindig tanulhatok belőle. Maradj ilyen. :R
    Szép estét mindekinek.

    [ Szerkesztve ]

    Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Új hozzászólás Aktív témák