Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz paprika #12939 üzenetére

    Biost frissítettél?Sajnos nem sok választásom van mert a vid em 1.3v.Próbáltam már mindent ami lehetet.Max ra feltoltam a határértékig mindent pll,vtt,mch ref-ek hátha tudok valamit okoskodni majd finomhangolni utána de nem akarja a procim az igazat terminationt is próbáltam.Jelenleg amin tartom a feszt az tudom nem a legjobb fesz ,nem tudom,hogy lehet ilyen darab az enyém,hogy másnak 1.1v-1.2v vcore megy pl 3.8ghz.Nekem meg Paks is kevés hozzá. :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :O :O :O :O :O :O :O :O :O :( :( :( :( :( Jelenleg 3.7 ghz en tartom valós vcore 1.344v ami még jó az eddigi beállításaimhoz képest,illetve 1óra intel burn teszt után sem megy max 62C fok felé 22C fokos szobában amit nagyom befűtöttem a nyarat szimulálva.Bárcsak kicserélnék vagy valamit tudnák még okoskodni mert az árát sem szeretném elbukni főleg,hogy fél évig törleszthetem előleg miatt.Szerintem 1-2évig menni fog ígyis felejtős a 4ghz nekem utána majd jöhet a core i9 6magos mert 2011ben remélhetőleg beindúl ,mivel a x-box ok is újak lesznek és 3 magról átérnek 6 magra elvileg és mivel sok game konzolport ezáltal majd jólesz oda maj a 6mag.Most még csak álom a 1000dolcsis ára miatt meg a kihasználatlansága miatt játékok alatt.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák