Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz KROK640 #958 üzenetére

    Amit most jó lehetőségnek látsz, arra már késő, azért instant tartja a markát az eladó duplán beárazva. Az lehet, hogy miután megvetted, megy még fel 20-30%-ot, de aztán ott is marad sokáig, és ha valami gond van az üzemmel 20év múlva, akkor marad az ördögszekér a kihalt utcán és a beszakadt tetejű gyárépületek... Láttam én már ilyet és nem volt szép látvány.

    A linkelt tipikus "osztrákhatár, drágavagyok" ingatlan, azon kívül, hogy összedőlőfélben, még valami kápolnáról(!) is vakerál a hirdetés - ennél ugye kérdéses, kinek is a tulajdona, nem kopogtat-e a helyi főkatolikus, hogy őneki márpedig ilyen-olyan cirkusszervezési joga van a területen. Az egyik képen látszik is egy szépen kifestett-meszelt erdei Stáció, azaz valakik bejárnak az ingatlanra. Az meg már egyenesen nevetséges, hogy esküvői bizniszre próbálja rábeszélni az embert :DDD . Perszepersze, voltam én már birtokon esküvőn: a képen látható fenyősurják helyett 200éves tölgyfák, düledező kádárkocka helyett 100+éves kastély. Minden megyében van minimum 2-3 ilyen, a magyar népesség esküvőmennyiségéhez bőven elég.
    A kádár-kockán látott repedést picit továbbgondoltam: ez ugye a Rába völgye, ki tudja, mennyire stabil geológiailag, és ha bármi építesz rá, nem csusszan-e meg, mint a képen látható gyönyör?

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák