Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woteska

    csendes tag

    válasz RVR400 #2344 üzenetére

    18 giga romot, flasht, drivert stb szedtem le legalább. Szoftveresen eléggé kitettem magamért. Ami az infót illeti, azután is ahogy írtam, feltúrtam számszerűsíthetetlen számú weboldalt. De annyira felesleges igazából ezt ecsetelni, tudom, az bőven elég. Elhiszem, hogy tapasztalt vagy, jobban értesz hozzá, nem vitás, de ez nem azt jelenti, hogy megfelelően állsz hozzá a másikhoz.

    Ezen a fórumon van pár hasznos link, de egyik sem oldotta meg a Flashhelési problémáimat. És utóiratban hiába idézgetsz, szerintem értelmezd inkább, mert segíteni egy linkkel és megoldani ég és föld.

    Itt, ahol nem láthatsz, nem hallhatsz, stb.. szerintem elég nehéz megmondani, hogy hőbörgök. De te tudod.

    Senkit sem vontam felelősségre, magamra haragudtam, nem másra.

    Gyári, iNew romot használtam updatenél, és nem az én hibám, ha közben elakad. Jól megnéztem honnan szedem le, a hivatalos oldalról. A kétségbeesésem látom a kommenteken, nem értem mi célból idézgetsz vissza, remélem te érted.

    Ha ez a fórum tele van okossággal, akkor miért nem láttam sem itt, sem sehol máshol, hogy a VRAM és DRAM errorüzenetek azért vannak, mert a telefon memóriáját nem formázza le a FlashTool. Sehol nem láttam, érdekes.

    Nem akarok én ezzel többet itt foglalkozni, ha tőlem kérdez valaki valamit, akkor nem leszek seggfej, ennyi a történet. Biztos te már nagyon unod, hogy 100 olyan zöldfülű van, mint én, de ha így van, akkor ez sem a te reszortod, vonulj nyugdíjba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák