Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95397632

    törölt tag

    Sziasztok!
    Thinkpad T410-met akarom lecserélni I7-es T470 vagy 80-ra. Melyiket javasoljátok?
    16GB ram, és 512-es SSD alap.
    Melyikből készült jobb? Ami megbízható? Főként tervezésre lenne.

    És megkérem TikkaKukacot, hogy mellőze a kommentet hányni tudok tőle... Régen és most is... Fikázni mindent könnyű, képzet világ...
    Használunk multi cégnél 8.1-et, arra állunk vissza pl, mert a windows 10 egyre kiállhatatlanabb. Régen és most se volt gond vele, de hát az igazi informatikus ért hozzá a másik csak hablatyol mindenről, lásd régi kommentelések...

  • #95397632

    törölt tag

    Azért regeltem újra aranyos, mert a másik fiókot évekig nem használtam, és már nem él a regelt email cím, a jelszót meg már rég elfelejtettem. Az okoskodásod fuccsba ment. Nem voltam aktív az utóbbi pár évben... ( Neved szándékosan írtam el.) És egyre jobban okoskodsz. Csak a te világ nézeted létezik, de mindegy a te dolgot. Egyet kérek, sokunkat zavar a hozzászólási stílusod. Ha azt írnám, hogy windows 10-et használok arra is lenne valami negatív kedv elrontó ötleted. Ha azt mondom, hogy windows 8.1-et arra is, linuxra is. A T410-420-450-480-as gépekre is rendszeres egymást ütő hozzászólásod van.... Egyszer jó, rá két hétre már 1 millió darabot megszervizeltem stb, meg a kollégák, stb. Vak világnézet az egy förtelmes dolog. Neked nem dolgoznod kéne és nem gép előtt ülni? Amúgy mielőtt ismét írnál , én szabadságon vagyok, és képzel legális szabadságon! Elnézést ha te is szabin vagy, vagy vállalkozó kedvű vállalkozó.
    Csak karácsonyi ünnep közeledtével annyit kérünk fogd vissza magadat... Válts stílust.
    Köszönöm! Mindezért nem kell megsértődni, tűrni kell a kritikát is, én ezt megtanultam, és nagyon sokan.

    [ Szerkesztve ]

  • #95397632

    törölt tag

    válasz FoxiestFox #104096 üzenetére

    Igazad van ebbe mondjuk. De akkor is.

    Tikakukac: Figyelj kezeltesd te... Sajnálom ,hogy ekkora az egód. Áruld már el, pl anno X230-at, T430-at is szidták? Miért kellene... Annyit írj inkább, nem a te igényednek megfelelő és pont, és onnantól a kutyát nem fog érdekelni, mindenki eldönti. Nem használtad, nem ismered jól, akkor ne kommentelj feleslegesen.
    A szarfoshúgyhullikmindviszláthaladjtovább stílus vicces az elején, -talán- de már nem. Ne haragudj.
    Az éremnek két oldala és egy döntő oldal széle van... Az dönti el merre dől. És ez se te, se én, se a Többiek nem azok. Ez mindenkinek magában dől el. De azért ne szarfosozz le termékeket. Nem minden egyforma minőség Thinkpadek között se, ezért van az ár úgy ahogy. De, hogy írtad én fogtam már T440-et. És a touchon kívül semmibe nem más, de tudom hülye vagyok, megelőlegezem ezt neked. Én nem tartom rólad ezt.
    Karácsonyra látásmód váltást kapj ajándékba!

    [ Szerkesztve ]

  • #95397632

    törölt tag

    válasz Tim82 #104105 üzenetére

    Kedves Tim82!
    Köszönöm megtisztelő korrekt hozzászólásodat. Részemről lezárt, ha Tikakukac nem folytatja tovább. Várom a Ring topikban, a többi véleményemet osztóval együtt. Viszont kérlek a stílusa miatt mint topiggazda beszélgess el vele. Köszönöm szépen korrektségedet. :)

Új hozzászólás Aktív témák