Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz bajuszati #27516 üzenetére

    Tehetsz bele 800 MHz FSB-s RAM-ot is, 667-re visszavéve kezelni fogja. Szerintem nem éri meg 2*2 GB RAM-ot beletenni, ha nem használja ki az egészet a chipset. 2+1 GB RAM-mal is működik a dual channel, ha amúgy hasonló tulajdonságokkal bír a két memóriamodul.

    A chipset csak SATA I sebességet tud és ezen semmilyen moddolt BIOS nem segít, nem úgy, mint a T61 esetében. Normál felhasználásnál szerintem ebből mondjuk semmit sem érzel.

    Akkura nem tudok mit mondani, az enyém még kb. 80%-át őrzi az eredeti kapacitásának és úgy három és fél órát elmegy közepes fényerőn, PCMCIA WWAN-modemmel.

    franc0: egy E4300 engem is megkísértene, ha lenne ennyi pénzem, de általában az sem mindegy, hogy apránként fejlesztünk egy régebbi gépet, vagy egyszerre dobunk ki egy nagyobb mennyiséget egy újabbra (amibe persze RAM, SSD éppúgy kell). :)

    kaller1: jól gondolod.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák