Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz #91574272 #3031 üzenetére

    Nekem nincs ujjlenyomat olvasó...mondjuk nem is hiányzik.
    Nagyon picit nekem is be lehet nyomni a jobb oldalt a palmrestet a tapipad mellett, de ez engem nem izgat.
    Nekem nem recseg-ropog, még ha szándékosan nyomkurászom, akkor sem.
    Ez az ára, hogy felülről lehet bővíteni a gépet és ölben nem süti meg a lábad a gép alja.

    Próbáljátok azt ki, ha a két gépen átcserélitek a palmrestet. Hátha akkor megszűnik ez a recsegés. Csak kíváncsiságból.

    A kijelzőt azt itt tudjátok megnézni: [link], hogy valóban LED-es.
    Nekem ez van benne: Lenovo LTN154P3-L02 (Samsung)...nem LED-es, de a célnak tökéletesen megfelel. 80%-os fényerőn használom, mert 100%-on süti a szemem :B

    Ramot már eladtam egy T400-ba, szóval arról már tuti lecsúsztál...Boltban ilyen lenovo ramot ne is erőltesd, mert aranyárban van.
    2GB-ot 10-12K körül adják. (Kingston, Transcend, Kingmax..stb)
    Ez a 2x2GB Geil Kit ami nekem benne van az 20K volt.

    A Mem olvasás az visszaesett 2x2GB-nál 69xx-ról olyan 66xx-ra...de a többi mem kezelés az nőtt olyan 5-10%-al.
    Majd konkrétan összeszedegetem az eredményeket és linkelem, hogy a többiek is okuljanak.
    Ha csak netezésre használod és semmi komoly célod nincs a géppel, akkor szerintem elég a 2GB ram.
    Ennyivel még a Win7 is vígan elvan. ;)

    Nekem inkább a +2GB azért kellett, mert használok egy-két mem.zabáló progit. De fürgébb nem lett tőle.

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák