Hirdetés

Aktív témák

  • jules007

    tag

    válasz jules007 #362 üzenetére

    na az előbb megpróbáltam megmérni a szünetet, de mire elindítom a stoppert az órámon (és az pittyen), addigra szinte el is indul a köv.szám és állíthatom is le a stoppert. méréseim 0.7-0.8mp-t mutattak, de ebben elég nagy a hibalehetőség, mert a reakcióidő többet nyom a latba.
    azt mondom, hogy mixhallgatás közben kicsit zavaró a szünet, de még épp elviselhető. (hát fura, hogy megszakad 0.8mp-re, de ez van)

    más. kicsit OFF.
    Az Auchanban van egy Creative Zen Mini akció. 5GB-os merevelmezes mp3 player 50rugóért. elég baráti szerintem.
    akinek nem gond, hogy touchpados (érintős), no meg, hogy merevlemezes, emiatt ütődésre érzékenyebb, no meg nehezebb is (kb 100g), mint egy flashplayer, annak ajánlható. a hangja nagyon szép, hallgattam, mert egy ismerősöm ilyet vett.
    van még egy ''hátránya'', hogy szoftver nélkül nem lehet rátölteni, sőt a fájlhordozáshoz külön részt (szabadon választott, de fix nagyságú) kell fenntartani a vincsin (olyasmi mint a particionálás, csak ez később azért változtatható)
    külön meghajtóként nem jelenik meg a Windowsban, csak szoftveren át írható/olvasható.


    [Szerkesztve]

Aktív témák