Hirdetés

Aktív témák

  • Fifi

    őstag

    Szóval karcolódik, ezzel együtt kell élni. Most már tuti, hogy a tokjából csak akkor veszem elő, ha a heti nagytörölgetésen átesik :D

    Újabb fejlemény: tegnap reggel letöröltem ~800MB-ot, ahogy írtam. Azóta csak zenét hallgattam már a menüket sem állítgattam. Ma reggel gondoltam, feltolok még egy kis zenét ne cipeljem ''üresen'' ezt az U3-at. Ekkor jött a meglepi nem tudtam rá másolni, mert szerinte még mindig 2GB volt elfoglalva. Ki-be kapcs, ahogy winekkel edzett user megszokta. Változás semmi. :(

    Hirtelen felindulásból adtam az arcának ;] Létrehoztam egy új 2 GB-os partíciót - mint írtam eddig nem volt rajta, az egész disk volt vfatra formázva gyárilag -, maj vfat32-re megformáztam az újonnan létrehozott partícióm. Feltoltam rá a zenéket, maradt ~6 MB szabadon. Ma zenéltetem, este meg majd törlök. Kíváncsi leszek rá, hogy a törlés után mit mond a szabad kapacitásról.

    Amúgy én még nem találkoztam olyan storage eszközzel - kivétel fényképezőgépem kártyáját - , amely gyárilag szabványos lett volna. Vagy nincs particiónálva és az egész disken van a filesystem, esetleg több partició van rajt, de egymásba érnek. Persze működnek úgy is, de ha ránéz az ember a partíciós táblájára elborzad :((( Úgyhogy nálam eddig minden ''pendriveszerű'' cucc azzal kezdte az életét, hogy létrehoztam rajta egy normális partíciót és formáztam. Hát ezt az u3 sem úszta meg :D

Aktív témák