Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fifi

    őstag

    Sziasztok!

    Olvastam bwoay problémáit az iAudio U3-mal kapcsolatban, de mégis berendeltem egy 2 GB-os-t az infopatikánál, mert ez támogatja a legtöbb zenei formátumot számomra megfizethető kategóriában. Kb. hétfőn kapom meg.

    A kérdésem az lenne, hogy valaki (itt elsősorban bwoay-re és , <Adamsky>-re gondolok :D , de ha van itt még U3 tulaj feléjük is áll a kérdés) próbálta-e már az 1.22 beta fw-t?
    Ha igen mi a tapasztalat vele? Gondolom a beta fw, azért nem olyan instabil, ha már a 1.21 is beta és azt ha jól olvasom sokan használják. Jól gondolom?
    Tehát, ha megkapom a kicsikét bevállalhatom ezt az új fw-t papírnehezék gyártása nélkül? :DDD

    Az info innen származik:http://www.iaudiophile.net/content.php?content.33
    Fw: http://download.cowon.com/data/C08/U3_FW_1.22b.zip
    Changelog: http://www.iaudiophile.net/forums/showpost.php?p=86445&postcount=7

    Lehet, hogy ezzel bwoay gondjai is megoldódnának?


    [Szerkesztve]

  • Fifi

    őstag

    válasz Fifi #2635 üzenetére

    Na itt meg van olyan hozzászólás, hogy ne frissítsen az ember: http://www.iaudiophile.net/forums/showthread.php?t=9806

    :F

  • Fifi

    őstag

    válasz <Adamsky> #2637 üzenetére

    Hali!

    Igazad van, olvastam is, de már annyi mindent olvastam, hogy ez ''elfelejtődött''.
    Itt van bwoay hozzászólása:
    http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=83678&start=2510&len=1

    ''Akkor valójában honnan kellene leszednem a jó fw-t?''

    Igen, akkor honnan? Hol az a baráti (lengyel) oldal?

    Előre is köszi!

    [Szerkesztve]

  • Fifi

    őstag

    Oh, most látom, hogy a linkjeim nem is linkek, mert a firefoxban lévő linkification extension ''varázsolta'' linkké, mert én lefelejtettem a link tag-eket a hozzászólásokban :B

    Így jár az, aki szinte readonly használja a fórumot. :U

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2640 üzenetére

    Köszönöm válaszod. :R

    Huh, minél többet olvasok, annál homályosabb lesz a kép :(

    Két dolog ebben a témában, ami nem tiszta:
    1. fw upgrade
    2. formázás utáni életre lehelés

    1. fw upgrdade
    1.a) Az angol manualban azt olvastam, hogy az fw file-t csak fel kell tölteni az iaudio filerendszerének gyökerébe és újraindításkor automatikusan frissül, majd magától reboot és kész. Ez tetszik.

    1.b) Itt meg [link] az vagyon írva, hogy a u3_fwup.exe-t indítsam el és ő majd mindent megcsinál helyettem.
    Ez nem tetszik, mivel nekem ottnon csak linuxom van. Vagy elég ekkor is a U3_FW_1.21.zip-ből a cwusbif.dll, data1.dat, data2.dat és data3.dat file-okat az iaudio filerendszerének gyökerébe felmásolni és életbe lép az 1.a) pont?

    Amíg ezt az fwup.exe-s oldalt nem olvastam, addig bele se néztem a zip-be, gondoltam van bent egy bin és csók, de így tanácstalan vagyok :F

    2. formázás utáni életre lehelés
    Megformázom, mint egy hagyományos pendriveot egy vfat32-es filerendszernek? És innen
    már úgyanúgy menne, mint az fw frissítés vagy van valami filesystem, ''keretrendszer'', ami egyáltalán felismeri az fw-t és életre leheli a lejátszót, hogy ne csak usb storage eszköznek lehessen ezután használni?
    A [link] találtam egy U3_Default.zip-et, de lassan jön le, talán abból kiderül, hogy is van ez a formázás utáni lét.

    Pont azért néztem ki ezt az iaudiot, mert írják, hogy linux támogatott oprendszer.
    Már unom, hogy egy dvd író, videokártya, alaplap biosának/fwjének frissítéséhez windows kell vagy valami varázslás, hogy dos bootlemez alól el lehesen végezni az upgradet. :(((
    Ha ezt is csak ezzel az fwup.exe-vel lehet frissíteni, akkor lehet visszamondom a rendelésem .... :(

    Bye, Fifi


    [Szerkesztve]

  • Fifi

    őstag

    válasz Fifi #2641 üzenetére

    Na lejött a U3_Default.zip. Ez a taratlma:
    DEFAULT.WIF
    iAUDIO - Friends & Lovers.mp3
    LOGO.ilb
    pic_01.jpg
    pic_02.jpg
    pic_03.jpg
    pic_04.jpg
    pic_05.jpg
    pic_06.jpg
    pic_07.jpg
    pic_08.jpg
    pic_09.jpg
    U3 - A2.avi
    U3 - COWON A2.avi
    U3 - COWON_INFO.avi
    U3 - i5_30.avi
    U3 - TV CF 1.avi
    U3 - X5.avi
    U3 - µű¶óŞ=|ęµĺ CF_U2.avi

    Ami valamit érhet, az a DEFAUL.WIF és a LOGO.lib, de ezek sem beszédesek számomra :(
    Majd, ha meglátom, hogy mi is van ezen az eszközön (particiók, filerendszer, fileok) talán eloszlik majd a köd.

    Azért várom ám itt is a segítő hozzászólásokat :D

  • Fifi

    őstag

    válasz neilszab #2643 üzenetére

    Szia!

    Ne tessék azért hülyének nézni. :U

    Mindjárt gondoltam, hogy az avi/mp3/jpg csak a default körítés és ezek hiánya sem okoz gondot a működésben, ha ez nem jött le, akkor elnézést a pontatlan fogalmazásért.
    Az, hogy az fw-t/system fileokat Te nem látod a windowsodon (esetleg rejtett file, több partició van, amiből a windowsod csak az ''adaterületet'' látja), az nem jelenti, hogy nincs ott!
    Mivel nincs az eszköz a kezemben azért kérdezgetek itt a fórumon a tulajok számára evidens dolgokat.

    Szerintem a windows alatti fw upgradet, amit leírtál az fwup.exe segítségével megértettem és én is leírtam és be is linkeltem :)

    Jah, hogy én linux alól szeretném majd frissíteni és az exe nagy valószínűséggel nem fut el rajta. Hidd el ezzel is tisztában vagyok ;]
    Pont ezért érdeklődöm, hogy az általam 1.a) nak titulált firmupgrade eljárás működik-e még vagy már csak ez a winkliketty dolog az egyetlen út.

    Ha fenti soraim bántó hangvételre sikeredtek volna, akkor ezúton is elnézésed kérem és köszönöm, hogy próbáltál segíteni.

    Bye, Fifi

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2644 üzenetére

    Ezt szomorúan hallom :(

    Igen én is arra számítottam, hogy lesz egy bin és kész (ezek szerint kettő). Honnan lehet letölteni az olyan fw-t, amiben ezek benne vannak?
    Én amit letöltöttem csak az említett dat és dll fileok voltak meg az exe :(

    Tehát ez az exe sem csinál a másoláson kivül egyebet, mint ahogy sejtettem csak van hozzá egy kis körítés, meg pop-up ablak :) Ez viszont jó hír, csak a bin-eket kellene megszereznem.

    Nem tudom, mi az az UMS. Windows-t ha lehet csak a felhasználáshoz szükséges szinten ismerem már vagy 5 éve. Linux alatt egy ilyen usb-s eszköz usb mass storage-ként látszik. Úgy keezeli ezeket a kernel, mint egy scsi vagy sata hdd-t.

    Köszönöm válaszod, már megnyugodtam. :)

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2648 üzenetére

    Na most jól beégtem :B
    Már a lila ködtől és a winonly világtól teljesen kába vagyok :U
    Különben annyi 3 betűs szó van, amit már szinte fáj megjegyezni :DDD

    Én is az iaudio.com-ról töltöttem le (pontosabban a http://global.cowon.com/), de abban nem volt manual katalógus :(
    Tudsz linket küldeni, ahonnan az ilyen fw jön?

    Ha nem lesz link, akkor megtennéd és elküldenéd a bin-eket, akkor hálás lennék. Bár lehet, hogy az én példányom már default az 1.21-es fw-vel jön.

    Szóval nem annyira reménytelen a helyzet. Minden rendben van, megnyugodtam, jó lesz ez a cucc nekem :D

    Ezer köszönet bwoay! :R


    [Szerkesztve]

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2651 üzenetére

    Az első hozzászólásomban írtam, hogy Infopatikától, csak már telefloodoltam a fórumot azóta, így már senki nem emlékszik rá, mit is keresek itt :D
    2 GB-os + tok + adapter. Már nagyon várom, legkésőbb hétfőn lesz itt. :C

    Hát igen, ez a gondom a legtöbb termékkel (alaplap, dvd-rw, videokáryta stb. stb.) jön a szép exe és ő ''varázsolja elő'' a bint. Miért nem gondol fw updatekor a Cowon sem a Mac/Linux usereire, ha marketingnél tudott. :F Semmibe nem kerülne egy plusz zip/tgz/rar/bzip/akármi ezzel a két file-al.
    Aztán van a jobbik eset, amikor exe, de csak egy önkicsomagoló, ahhoz már nem kell windows. :)

    Jól jön azért az a két bin. Soha nem lehet tudni, mikor kell visszatölteni. ;)
    A profilomban megadott freemailes címre jöhet. Ha az nem elég pü-ben küldök ''normális'' e-mail címet.

    Köszönöm segítséged és türelmed! :R

  • Fifi

    őstag

    bwoay: Köszönöm megérkeztek a bin file-ok. :R

    [Szerkesztve]

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2654 üzenetére

    Á, most azon jár az agyam, hogy megérkezik-e holnap és hétvégén már használhatom vagy csak hétfőn kapom meg. Már tűkön ülök :D

    Köszönök mindent mégegyszer!

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2656 üzenetére

    Nem kaptam meg pénteken, de hívtak délelőtt, hogy csak hétfőre érne ide a vámolás miatt, így is szeretném-e. Mondtam jóhogy, addig várok. Ma már tényleg tűkön ülök.

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2659 üzenetére

    Hali!

    Nem, már itt van :)
    Azt kérdezték, hogy hétfői átvétel jó lesz-e nekem.


    Első tapasztalatok:
    - Meglepően pici! Hát aki ezen használja az avi lejátszást, az már nagyon beteg, de jó hogy tudja :DDD
    - kb. 1,5 óra alatt feltöltödött (gondolom nem volt teljesen nullán az aksi)
    - Nincs particiónálva, az egész diskre van vfat filerendszer, ez kicsit furcsa volt
    - Amit elvártam tőle, azt tudja: mp3/ogg/flac lejátszás :)
    - logo.ilb törölve ;)
    - A text file-nak kötelezően txt kiterjesztés kell, mert nem ismeri meg.
    - A feltöltött jpg fileokat tényleg nem lehet törölni a játékoson csak a pc-ről? (ennél a típúsnál nincs uszó/buborék menü, mint az audio és txt fileoknál).
    - Idézet az infopatika oldaláról: ''keresés ID3 információ alapján (szám címe, előadó)'' ezt hogyan kell?
    - A kapott kezelési utmutatóhoz képest bővült az fw (most 1.21-es van gyárilag):
    ~ Setting/General/Beep -> ez mi? először arra gondoltam, hogy billentyűhang, de nem
    ~ Settings/General/File browser/Music opcióban kifagy csak a reset segít, bár ekkor volt magától reboot is. Mindegy úgyis a file opciót használom.

    Hirtelen ennyi, de majd az angol manualt is elolvasom, ezért ha avlaki kapásból tudja a kérdéseimre a választ, ne tartsa vissza magát :)


    [Szerkesztve]

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2664 üzenetére

    Hát ezt a kép törlést azért felvenném feature requestnek. Nem mintha képeket nézegetnék rajt, de miért pont ezt nem lehet törölni :F

    Beep: és igaza van tényleg ezeknél csipog csak :D

    File Browser/Music: na ennek mégegyszer nekifutok, lehet, kicsit megterheltem.
    Feltöltöttem kb. ~300 darab file-t (mp3/ogg/flac albumokat) és 7 MB maradt csak szabadon ;]



  • Fifi

    őstag

    válasz Fifi #2665 üzenetére

    Ennél a Music opciónál bekapcsolás után azt írja, hogy No Music és a fileszám: 0000/0000 Tehát nem is tudok zenét hallgatni :(

    Ha belépek a listába csak sok ikon van, de mellete semmi ;]
    Gondolom itt kellene lenni az ID3 tageknek. A tagek pedig biztos jók, mert a File opciónál megtalálja a fileokat ás szépen megjeleníti az ID+ adatait lejátszáskor.

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2667 üzenetére

    Hát nem akarta az igazat vagy rebootolt maga vagy fehér világító kijelző és az automatikus kikapcsolás lötte le, mert nem reagált másra. Ha türelmetlen voltam, akkor meg reset. :O

    Na letöröltem egy kevesett. Maradt a gyári fileok (jpg/avi/mp3) mellett saját feltöltésű 173 db (ogg/mp3/flac) file és lett 773 MB szabad hely.
    Most működik a Music opció. :D

    Tényleg jó, de az ember úgyis Előadó/Album katalógusrendszerben tölti fel a zenét nem egyetlen folderbe ömlesztve, így ez tényleg csak érdekesség. Viszont egy jó példa, hogy mire is lehet felhasználni az ID3 tageket azon kívül, hogy a kijelzőn scrollozon. :DDD

  • Fifi

    őstag

    válasz Mauzes #2669 üzenetére

    Settings/General/USB Connection/UMS

    UMS, mint usb mass storage :D
    Ki találta ki ez a sok 3 betűs rövidítést és miért nem lehet kiírni, a teljes kifejezést? :F :DDD

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2671 üzenetére

    Pont ez a poén, hogy a letörölt fileok mind mp3-ak voltak és továbbra is maradt mp3/ogg/flac az U3-on csak a 2 GB helyett ~1,2 GB az elfoglalt hely.
    Írtad, hogy ID3 tag rendezéskor lassabb a boot. Hát nálam szinte észrevehetetlen. Nem lehet, hogy van valami időlimit, hogy ha törik, ha szakad fel kell állnia a rendszernek és nem tudta ez idő alatt végignyalni a 2 GB hanganyagot? :F

    Huh, ismerek én is olyan embert, aki képes az íróasztali káoszt a pc-jén is implementálni. Semmi rendszerezettség, futatható és telepítő állományok a desktopon a családi képek a céges szerződések között stb. stb. .. hát így is lehet, ha neki megfelel, csak ne nekem kelljen archiválni egyszer a dolgait :D

    Még valami: az akkumulátor oldaléleinél (hátlap élein) már látszik ''dörzsölődés, karcolódás'' nyoma, pedig csak egyszer beleraktam a tokba és kb. 3 órát fogtam a kezembe. Ez a fekete műanyag átka :(((
    A védőfóliát még le sem mertem venni. :U


    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2673 üzenetére

    Lehet, hogy az első lassabb volt, nem tudom, mert többfele figyeltem, ezt az iAudiot csak ''mellékesen'' nyomogattam :)

    Hát engem nem vigasztal, hogy a Tied is kopik. :(
    Pedig próbáltak erre szerintem a cowonnál figyelni, hisz az éleket lekerekítették, hogy kisebb legyen a kopás esélye. Nem sikerült jól, szerintem gyenge, puha az anyag felülete. :U

    A fólia engem nem zavar, lévén vettem hozzá átlátszó tokot - hogy minél jobban védjem - és abban az esztétikáról már kár beszélni ... ;]
    Bár egy két nap múlva biztos leszedem, mert ebben a melegben, ha ráolvad, akkor csak kárt csinálok vele.

  • Fifi

    őstag

    Szóval karcolódik, ezzel együtt kell élni. Most már tuti, hogy a tokjából csak akkor veszem elő, ha a heti nagytörölgetésen átesik :D

    Újabb fejlemény: tegnap reggel letöröltem ~800MB-ot, ahogy írtam. Azóta csak zenét hallgattam már a menüket sem állítgattam. Ma reggel gondoltam, feltolok még egy kis zenét ne cipeljem ''üresen'' ezt az U3-at. Ekkor jött a meglepi nem tudtam rá másolni, mert szerinte még mindig 2GB volt elfoglalva. Ki-be kapcs, ahogy winekkel edzett user megszokta. Változás semmi. :(

    Hirtelen felindulásból adtam az arcának ;] Létrehoztam egy új 2 GB-os partíciót - mint írtam eddig nem volt rajta, az egész disk volt vfatra formázva gyárilag -, maj vfat32-re megformáztam az újonnan létrehozott partícióm. Feltoltam rá a zenéket, maradt ~6 MB szabadon. Ma zenéltetem, este meg majd törlök. Kíváncsi leszek rá, hogy a törlés után mit mond a szabad kapacitásról.

    Amúgy én még nem találkoztam olyan storage eszközzel - kivétel fényképezőgépem kártyáját - , amely gyárilag szabványos lett volna. Vagy nincs particiónálva és az egész disken van a filesystem, esetleg több partició van rajt, de egymásba érnek. Persze működnek úgy is, de ha ránéz az ember a partíciós táblájára elborzad :((( Úgyhogy nálam eddig minden ''pendriveszerű'' cucc azzal kezdte az életét, hogy létrehoztam rajta egy normális partíciót és formáztam. Hát ezt az u3 sem úszta meg :D

  • Fifi

    őstag

    válasz Fifi #2678 üzenetére

    Hát gáz van :(

    Úgy veszem észre, hogy az u3-mal törölt file-ok mintha nem szabadulnának fel. Tehát, ha magán a kütyün törlöm a file-t, az törlődik, de a pc-n nézve nem szabadul fel a hely és ezért nem is tudok rá annyit másolni, mint amennyit lehetne.
    Ha a pc-n keresztül törlöm, akkor minden ok.

    Példa:
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ df -h /media/iAudio/
    Filesystem Size Used Avail Use% Mounted on
    /dev/sdc1 2,0G 211M 1,8G 11% /media/iAudio
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ du -sh *
    4,0K music
    4,0K picture
    4,0K record
    136K system
    4,0K voice
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ ls -lR
    :
    music picture record system voice

    ./music:

    ./picture:

    ./record:

    ./system:
    default.wif param.cfg user.wif

    ./voice:

    Tehát az eszközön csak a system folderben van, 3 file és ez összesen 136K, de mégis 211M van használatban és másoláskor ez útóbbi is érvényesül.

    Az u3 Settings/Information szerint meg ez a helyzet:
    Version 1.21
    Total Space 1953 MB
    Free Space 1952 MB

    Felmásolok egy ~5MB-os filet.

    A PC-n ezt látom:
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ df -h /media/iAudio/
    Filesystem Size Used Avail Use% Mounted on
    /dev/sdc1 2,0G 216M 1,7G 12% /media/iAudio
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ du -sh *
    4,9M music
    4,0K picture
    4,0K record
    136K system
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ ls -R
    .:
    music picture record system voice

    ./music:
    101_-_Kek_feny.mp3

    ./picture:

    ./record:

    ./system:
    default.wif param.cfg user.wif

    ./voice:

    Az u3 Settings/Information szerint meg ez a helyzet:
    Version 1.21
    Total Space 1953 MB
    Free Space 1948 MB

    Tehát mindenhol csökkent ~5MB-tal a szabad hely, ez jó.

    Most az u3-mal törlöm a felmásolt file-t:
    Az u3 Settings/Information szerint ez a helyzet:
    Version 1.21
    Total Space 1953 MB
    Free Space 1952 MB

    Míg a PC-n ez:
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ df -h /media/iAudio/
    Filesystem Size Used Avail Use% Mounted on
    /dev/sdc1 2,0G 216M 1,7G 12% /media/iAudio
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ du -sh
    156K .
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ du -sh *
    4,0K music
    4,0K picture
    4,0K record
    136K system
    4,0K voice

    Tehát PC-ről nézve a file-eltűnik, de az általa elfoglalt hely nem szabadul fel. :(((

    Ha a PC-vel törlök, akkor minden rendben.

    Formázás után helyreáll a rend
    Az u3 Settings/Information szerint ez a helyzet:
    Version 1.21
    Total Space 1953 MB
    Free Space 1952 MB

    A PC-n ez:
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ df -h /media/iAudio/
    Filesystem Size Used Avail Use% Mounted on
    /dev/sdc1 2,0G 4,0K 2,0G 1% /media/iAudio
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ du -sh
    96K .
    fifi@blackdragon:/media/iAudio$ ls -R
    .:
    music picture record system voice

    ./music:

    ./picture:

    ./record:

    ./system:
    param.cfg user.wif

    ./voice:

    Igaz itt is van minimális eltérés 4K és 96K között, de ez a két programnak tudom be, valamit másképp számol, aminek most hirtelen nincs időm utánnanézni.

    Workround: csaka PC-vel törölgetek az u3-on.

    Szóval ez lehet fw bug vagy a linuxommal van valami?

    Na munkahelyen majd megnézem egy xp alól is a dolgot.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

  • Fifi

    őstag

    válasz Fifi #2680 üzenetére

    Na kipróbáltam itt a munkahelyen is:
    Volt 993 MB szabad hely és u3-on töröltem 82 MB-ot -> Szabad hely 1075 MB
    u3 szerint szabad hely: 1075 MB

    1.) xp alatt minden ok, tehát a kütyün törölt fileok által elfoglalt hely felszabadul
    szabad hely: 1075 MB
    2.) munkahelyi linux alatt is úgyanaz a helyzet, mint otthon a szabad hely kevesebb, mint az
    u3 és a valóság szerint lennie kellene
    szabad hely: 993 MB

    Most hívom az infopatikát, hogy tapasztaltak-e ilyet.


  • Fifi

    őstag

    válasz rumos14 #2682 üzenetére

    Mint írtam, ez a gyári állapot szerint is így volt, ezért ha úgy vesszük a hiba megszüntetése reményében ''mahináltam''.

    Létrehoztam én egy particiót, majd formatáltam vfta32-re. Első bootkor az fw létrehozza magától a szükséges foldereket. Tehát a gyári állapot visszaáll a rátöltött promóciós anyag kivételével (boot logó, képek, avik és mp3). A játékos ezután úgyanúgy működik.

    Vagy az fw-ben van valami vagy a linux kernelem bugos :(

    A gond az, hogy eddig használt storage eszközeim, amik tudtak magukról törölni (fényképezőgépek), nem műveltek ilyet.

  • Fifi

    őstag

    válasz Fifi #2683 üzenetére

    Még egy próba eredménye:
    Ha xp alól telemásolom az u3-at és utánna xp vagy linux alól törlök is, akkor is jól mutatja a szabad helyet már a linux. Tehát nem kell formázni, hogy helyreálljon a rend csak xp alól ki kell tömni a 2 GB-ot.

    Szerintem ott van valahol a gond, hogy az u3 fw-je valahogy máshogy kezeli a vfat-ot (tölréskor valamit nem állít be), de azt az xp-nek az úgy jó a linux kernel meg valamiért háklis rá. Nem tudom, nem értek a filesystemekhez :(

    Erről jutott eszembe.most kipróbálom, hogy u3-ból töröl, xp alól u3-ra másolok, de nem a teljes 2 GB-ig, hátha az xp rakja rendbe az u3 vfatját.
    És igazam lett: ha u3-on történő törlés után egy xp-s taranzakció van, akkor már a linux is jól látja a szabad helyet, tehát xp rendbeteszi az u3 vfat-os filekezelés hibáját.

    Tudom, minek u3-ról törölni csak töröljem a PC-ről vagy vásároljak és installáljak windows. ;]

  • Fifi

    őstag

    Telefonon jeleztem infopatikának a gondomat, megígérték, hogy továbbítják a Cowon-nak és a nekik írt e-mailből kapok egy másolatot az általam adott e-mailcímre.

    Most várok és reménykedem, hogy az 1.21 fw és nem a linux kernel bugja és javítja a Cowon.

    Bocs, hogy teleszemeteltem a fórumot, de talán egy linux usernek, aki leendő u3 tulaj, annak jól jön az info.

Aktív témák