Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • zsimboj

    csendes tag

    Na, a mai napon boldog tulajdonosa lettem egy hp nx 7400 gépnek, remélem ez a következő 3-4 évben is így marad. A konfig röviden: Intel T5500, 120Gb SATA, 512Mb DDR2, GMA 950, BT, Wifi, Bright View kijelző, Xp Home. Sulinetes, szerintem megért 230-at.

    Nekem az előreinsatalált win szépen feltelepült, az összes járulékos progival, megcsináltam a recovery DVDket (2), jelenleg ISO-ként vannak a vinyón.

    Driverprobléma távolról került el, ezt egy hp-tól talán el is lehet várni. Minden megy, ahogy a nagykönyvben meg van írva. A Recovery kb 20Gb-ot foglal el (külön partíció).

    Kijelző tökéletes, pixelhibamentes, egyébként a notebookstore-ban vettem, amíg a papírokat intéztük, meg lehetett nézni a gépet.

    Minőségre egyébként percről perce meglep, akartam venni egy egeret hozzá, de a touchpad annyira jó, hogy szerintem nem veszek mégse. Billentyűzet kellemes, nem horpad be, a ház formája szubjektív, nekem tetszik. Rettentő igényes az egész.

    Csöndes, nem melegszik -bár egyenlőre nem is izzasztottam meg.

    Egy Fuji Pa1538, Lenovo N100 (TY09BHL) közül választottam ezt. Remélem nem bánom meg.

    Ha van esetleg kérdés nyugodtan tegyétek fel.

Aktív témák