Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skyer

    senior tag

    válasz #56302464 #8041 üzenetére

    :Érdekesség képpen én is irok valamit. Nekem Hp pavilion DV7 1130 van és van rajta mindenféle csodamicsoda kivül belül is ám akárhány játékot játszom azok válogatás nélkül laggolnak. Most nemtudom ez hardveres vagy szoftveres hiba, hiszen már temérdek reinstallt csináltam és probálgattam több illesztőt is. Egyedül a win7 alatt bizonyult valami javulás mikor feltettem a dox drivert de még akkor sem volt az igazi. paramétereit tekintve bőven elég kéne hogy legyen hogy tolja a játékokat közepes beállitáson egyedül még talán azt nemtudom hogy a 5400 es winyo visszafoghatja e a teljesitményét a grafikának, mint egy 7200 es. nemtudom, valamiért a játékra szánt noteszekbe 7200 es van, passz miért. A gép nálam is melegszik ami kb 82-90 fokra tehető cpu és gpu nál. Gondolkodom hűtőpad vételén deha nem oldja meg az akadozást akkor nem dobok ki érte feleslegesen pénzt. Csakha tesz is valami érdemlegeset, akinek tippje van szivesen várom mit tegyek és mit tehetnék!:) :R

    Hectai: ha van jelölve akkor a zöldbe dugd a jack et ha nincs akkor nézd meg nem e csuszott ki a kábeled a mélynyomobol.

    [ Szerkesztve ]

    Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

Új hozzászólás Aktív témák