Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz #27070592 #47 üzenetére

    "Nem tudom miért kell tolni ezt a kötelező kétkezes használatot az összes telefonnál."

    Valószínűleg trend is, meg "kell" a nagy kijelző, illetve a nagyobb ház alatt több komponens elfér jobban, nagyobb lehet az akku, vékonyabb a készülék, nagyobb hőelvezető felület...

    Ettől függetlenül halál idegesítő, hogy konkrétan NINCS kisebb méretű telefon. Jó nyilván nem, de még gagyi se. Annak idején, amikor 5"-os telefonom lett, értetlenkedtem rajta, hogy milyen batár nagy (oké, a keretek akkor még érdemben nagyobbak voltak). Aztán az LG G4-em már 5,5"-os volt, a V30-am 6"-os, a mostani S20+-om meg már 6,7". A V30 is nagy volt, de még valamelyest kezelhető, az S20+ viszont... hát brutál nagy. Van egy céges A41, az 6,1"-os. Hatalmas az is, pláne tokban. Abban próbáltam bízni, hogy az a +0,6" nem lesz olyan sok... de az. Nagyon sok. A legtöbb nadrágomban már alig tudom zsebre tenni, van amelyikben ki is lóg. Hajolni, cipőt kötni nem nagyon merek úgy, hogy a zsebemben van, mert félek, hogy elreped.

    És nem akartam nagy telefont venni, de sajnos a jó kamera - jó hangminőség - micro SD bővíthetőség - vállalható melegedés - elfogadható ár feltételek mellett a legkevesebb kompromisszummal erre futotta. De igazából végtelen sok pénzzel se tudtam volna igazán elégedetten választani. Majdnem egy Xperia 5 III vagy IV lett helyette, de azokkal meg más problémák voltak. Nem is annyira kevés.

    Nekem amúgy egy 5-5,5" körüli telefon kellene leginkább (bár már az 5,5"-os G4-hez is túl kicsi volt a kezem), vagy egy nagyon-nagyon max. 6"-os.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák